Înapoi la căutare

EXTREME ACTION STUNTS SRL

Activ

EXTREME ACTION STUNTS SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în satul Valu lui Traian, județul Constanța. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 294.555 lei și un profit net de 243.615 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 31242470 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Constanța #12311CAEN 9329 #1184

Date Generale

DenumireEXTREME ACTION STUNTS SRL
CUI31242470
Nr. Reg. ComerțJ13/381/2013
AdresăGAROAFA, 6A, Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, Constanţa
Cod CAEN principal9329
Coduri CAEN autorizate59119329
Data înregistrării18/02/2013
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
GHEORGHIU ANCAadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

287 K RON

vs 295 K RON

≈ 56,9 K €

Profit net (2025)

233 K RON

vs 244 K RON

≈ 46,2 K €

Capitaluri proprii (2025)

233 K RON

vs 244 K RON

≈ 46,3 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
286.706
≈ 56,9 K €
232.561
≈ 46,2 K €
1
2024
294.555
≈ 59,2 K €
243.615
≈ 49 K €
1
2023
290.590
≈ 58,7 K €
247.477
≈ 50 K €
1
2022
282.927
≈ 57,4 K €
266.657
≈ 54,1 K €
1
2021
294.433
≈ 59,8 K €
274.816
≈ 55,9 K €
—
2020
233.791
≈ 48,3 K €
209.100
≈ 43,2 K €
—
2019
298.485
≈ 62,9 K €
261.863
≈ 55,2 K €
—
2018
227.581
≈ 48,9 K €
183.961
≈ 39,5 K €
—
2017
43.997
≈ 9,63 K €
24.997
≈ 5,47 K €
—
2016
25.857
≈ 5,76 K €
39.490
≈ 8,79 K €
—
2015
57.455
≈ 12,9 K €
-4.278
≈ -962 €
1
2014
0
≈ 0 €
-39.888
≈ -8,97 K €
—
2013
0
≈ 0 €
-7.276
≈ -1,65 K €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

81,1%

Randament capital propriu (ROE)

99,8%

Lichiditate curentă

16,67

Rotația activelor

1,16

Cifră de afaceri / angajat

287 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma EXTREME ACTION STUNTS SRL după CUI?

Cauți CUI 31242470. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EXTREME ACTION STUNTS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EXTREME ACTION STUNTS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea EXTREME ACTION STUNTS SRL, CUI 31242470, nr. Reg. Com. J13/381/2013, sediu Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EXTREME ACTION STUNTS SRL în 2025?

EXTREME ACTION STUNTS SRL (CUI 31242470) a avut o marjă de profit net de 81,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).