Înapoi la căutare

PAUL MONTAJ SISTEM SRL

ActivPlătitor TVA

PAUL MONTAJ SISTEM SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în orașul Bragadiru, județul Ilfov. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 2.001.851 lei și un profit net de 404.216 lei cu 15 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 30927310 · Sănătate financiară

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Ilfov #6126CAEN 4335 #26

Date Generale

DenumirePAUL MONTAJ SISTEM SRL
CUI30927310
Nr. Reg. ComerțJ2013003456233
AdresăPRELUNGIREA GHENCEA, 45, Oraş Bragadiru, Ilfov
Cod CAEN principal4335
Data înregistrării20/11/2013
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
SCÂNTEIE PAULadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2 mil. RON

vs 1,76 mil. RON

≈ 397 K €

Profit net (2025)

404 K RON

vs 284 K RON

≈ 80,2 K €

Capitaluri proprii (2025)

404 K RON

vs 395 K RON

≈ 80,3 K €

Angajați (2025)

15
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.001.851
≈ 397 K €
404.216
≈ 80,2 K €
15
2024
1.764.752
≈ 355 K €
283.974
≈ 57,1 K €
15
2023
2.272.698
≈ 459 K €
111.105
≈ 22,5 K €
23
2022
1.997.136
≈ 405 K €
659.890
≈ 134 K €
18
2021
1.421.831
≈ 289 K €
359.638
≈ 73,1 K €
10
2020
1.139.836
≈ 236 K €
349.548
≈ 72,3 K €
9
2019
889.157
≈ 187 K €
390.372
≈ 82,3 K €
7
2018
1.061.844
≈ 228 K €
675.950
≈ 145 K €
6
2017
610.269
≈ 134 K €
514.381
≈ 113 K €
3
2016
153.711
≈ 34,2 K €
113.542
≈ 25,3 K €
2
2015
75.239
≈ 16,9 K €
42.386
≈ 9,54 K €
2
2014
68.031
≈ 15,3 K €
-869
≈ -196 €
2
2013
134.548
≈ 30,4 K €
52.784
≈ 11,9 K €
3
2012
18.129
≈ 4,07 K €
11.937
≈ 2,68 K €
2

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

20,2%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

0,93

Rotația activelor

2,43

Cifră de afaceri / angajat

133 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2017-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PAUL MONTAJ SISTEM SRL după CUI?

Cauți CUI 30927310. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PAUL MONTAJ SISTEM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PAUL MONTAJ SISTEM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PAUL MONTAJ SISTEM SRL, CUI 30927310, nr. Reg. Com. J2013003456233, sediu Oraş Bragadiru, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PAUL MONTAJ SISTEM SRL în 2025?

PAUL MONTAJ SISTEM SRL (CUI 30927310) a avut o marjă de profit net de 20,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).