Înapoi la căutare

S.M.A.R.T. PROVIDER SRL

ActivPlătitor TVA

S.M.A.R.T. PROVIDER SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în București Sectorul 1. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.666.041 lei și un profit net de 516.501 lei cu 9 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 30917286 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #16940CAEN 6920 #198

Date Generale

DenumireS.M.A.R.T. PROVIDER SRL
CUI30917286
Nr. Reg. ComerțJ2012013470408
AdresăPOPA SAVU, 16, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Cod CAEN principal6920
Coduri CAEN autorizate63116920702273208211
Data înregistrării16/11/2012
Organ fiscalAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,67 mil. RON

vs 2,14 mil. RON

≈ 529 K €

Profit net (2025)

517 K RON

vs 561 K RON

≈ 103 K €

Capitaluri proprii (2025)

517 K RON

vs 561 K RON

≈ 103 K €

Angajați (2025)

9
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.666.041
≈ 529 K €
516.501
≈ 103 K €
9
2024
2.142.292
≈ 431 K €
560.995
≈ 113 K €
8
2023
1.895.270
≈ 383 K €
803.837
≈ 163 K €
9
2022
1.449.254
≈ 294 K €
521.484
≈ 106 K €
9
2021
1.063.967
≈ 216 K €
236.545
≈ 48,1 K €
0
2020
1.089.225
≈ 225 K €
418.534
≈ 86,5 K €
8
2019
1.261.028
≈ 266 K €
520.119
≈ 110 K €
8
2018
961.042
≈ 207 K €
436.415
≈ 93,8 K €
8
2017
1.172.018
≈ 257 K €
120.642
≈ 26,4 K €
10
2016
1.082.474
≈ 241 K €
238.254
≈ 53,1 K €
9
2015
1.168.652
≈ 263 K €
219.614
≈ 49,4 K €
11
2014
1.698.282
≈ 382 K €
582.721
≈ 131 K €
11
2013
536.228
≈ 121 K €
71.326
≈ 16,1 K €
6
2012
0
≈ 0 €
-19.482
≈ -4,37 K €
2

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

19,4%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

1,63

Rotația activelor

2,45

Cifră de afaceri / angajat

296 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2013-02-05—

Întrebări frecvente

Cum verific firma S.M.A.R.T. PROVIDER SRL după CUI?

Cauți CUI 30917286. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru S.M.A.R.T. PROVIDER SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru S.M.A.R.T. PROVIDER SRL?

Datele de facturare sunt denumirea S.M.A.R.T. PROVIDER SRL, CUI 30917286, nr. Reg. Com. J2012013470408, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are S.M.A.R.T. PROVIDER SRL în 2025?

S.M.A.R.T. PROVIDER SRL (CUI 30917286) a avut o marjă de profit net de 19,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).