Înapoi la căutare

CONVASIM WEBDESIGN SRL

ActivPlătitor TVA

CONVASIM WEBDESIGN SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în sat Mărăcineni, județul Buzău. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 415.413 lei și un profit net de 60.734 lei cu 3 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 30879697 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Buzău #3784CAEN 6310 #338

Date Generale

DenumireCONVASIM WEBDESIGN SRL
CUI30879697
Nr. Reg. ComerțJ2012000920101
AdresăPOŞTEI, 63, Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău
Cod CAEN principal6210
Coduri CAEN autorizate60396210622062906310639170207414
Data înregistrării07/11/2012
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

415 K RON

vs 402 K RON

≈ 82,5 K €

Profit net (2025)

60,7 K RON

vs 193 K RON

≈ 12,1 K €

Capitaluri proprii (2025)

61,1 K RON

vs 193 K RON

≈ 12,1 K €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
415.413
≈ 82,5 K €
60.734
≈ 12,1 K €
3
2024
401.630
≈ 80,7 K €
192.951
≈ 38,8 K €
2
2023
269.639
≈ 54,5 K €
90.400
≈ 18,3 K €
2
2022
131.602
≈ 26,7 K €
-24.696
≈ -5,01 K €
2
2021
201.897
≈ 41 K €
49.482
≈ 10,1 K €
3
2020
190.372
≈ 39,4 K €
43.826
≈ 9,06 K €
3
2019
207.813
≈ 43,8 K €
101.538
≈ 21,4 K €
2
2018
138.055
≈ 29,7 K €
53.464
≈ 11,5 K €
2
2017
117.243
≈ 25,7 K €
29.105
≈ 6,37 K €
2
2016
95.969
≈ 21,4 K €
24.483
≈ 5,45 K €
2
2015
88.594
≈ 19,9 K €
51.033
≈ 11,5 K €
1
2014
58.016
≈ 13,1 K €
43.504
≈ 9,79 K €
0
2013
26.457
≈ 5,99 K €
21.272
≈ 4,81 K €
0
2012
1.608
≈ 361 €
117
≈ 26,3 €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

14,6%

Randament capital propriu (ROE)

99,3%

Lichiditate curentă

0,58

Rotația activelor

1,55

Cifră de afaceri / angajat

138 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2024-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONVASIM WEBDESIGN SRL după CUI?

Cauți CUI 30879697. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONVASIM WEBDESIGN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONVASIM WEBDESIGN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONVASIM WEBDESIGN SRL, CUI 30879697, nr. Reg. Com. J2012000920101, sediu Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONVASIM WEBDESIGN SRL în 2025?

CONVASIM WEBDESIGN SRL (CUI 30879697) a avut o marjă de profit net de 14,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).