Înapoi la căutare

THRACE MUSIC SRL

ActivPlătitor TVA

THRACE MUSIC SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în sat Agigea, județul Constanța. Activitatea principală este realizarea înregistrărilor audio și editarea muzicală, având o cifră de afaceri de 1.663.407 lei în anul 2025.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 30771341 · Sănătate financiară

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Constanța #4064CAEN 5920 #40

Date Generale

DenumireTHRACE MUSIC SRL
CUI30771341
Nr. Reg. ComerțJ2012002216134
AdresăNICOLAE IORGA, 13, Sat Agigea, Comuna Agigea, Constanţa
Cod CAEN principal5920
Data înregistrării10/10/2012
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
TARCEA TELUadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,66 mil. RON

vs 1,61 mil. RON

≈ 330 K €

Profit net (2025)

622 K RON

vs 707 K RON

≈ 123 K €

Capitaluri proprii (2025)

622 K RON

vs 707 K RON

≈ 124 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.663.407
≈ 330 K €
622.210
≈ 123 K €
1
2024
1.608.834
≈ 323 K €
707.137
≈ 142 K €
—
2023
1.839.042
≈ 372 K €
990.365
≈ 200 K €
1
2022
1.775.608
≈ 360 K €
1.055.048
≈ 214 K €
1
2021
1.207.369
≈ 245 K €
504.415
≈ 103 K €
1
2020
633.288
≈ 131 K €
233.823
≈ 48,3 K €
1
2019
831.086
≈ 175 K €
426.473
≈ 89,9 K €
1
2018
744.745
≈ 160 K €
526.219
≈ 113 K €
1
2017
192.494
≈ 42,1 K €
73.191
≈ 16 K €
—
2016
51.937
≈ 11,6 K €
22.392
≈ 4,99 K €
—
2015
39.575
≈ 8,9 K €
13.343
≈ 3 K €
—
2014
10.932
≈ 2,46 K €
-3.291
≈ -740 €
—
2013
0
≈ 0 €
-3.804
≈ -861 €
—
2012
13.400
≈ 3,01 K €
7.041
≈ 1,58 K €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

37,4%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

0,96

Rotația activelor

1,36

Cifră de afaceri / angajat

1,66 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2018-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma THRACE MUSIC SRL după CUI?

Cauți CUI 30771341. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru THRACE MUSIC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru THRACE MUSIC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea THRACE MUSIC SRL, CUI 30771341, nr. Reg. Com. J2012002216134, sediu Sat Agigea, Comuna Agigea, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are THRACE MUSIC SRL în 2025?

THRACE MUSIC SRL (CUI 30771341) a avut o marjă de profit net de 37,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).