Înapoi la căutare

ANTOMAR TRUCK 2012 SRL

ActivPlătitor TVA

ANTOMAR TRUCK 2012 SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în satul Vladimirescu, județul Arad. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 557.229 lei și un profit net de 224.088 lei cu 2 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 30556297 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Arad #4597CAEN 4941 #14218

Date Generale

DenumireANTOMAR TRUCK 2012 SRL
CUI30556297
Nr. Reg. ComerțJ2012000905025
AdresăMIHAIL EMINESCU, 38, Sat Vladimirescu, Comuna Vladimirescu, Arad
Cod CAEN principal4941
Data înregistrării16/08/2012
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
PAL MARIAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

557 K RON

vs 529 K RON

≈ 111 K €

Profit net (2025)

224 K RON

vs 210 K RON

≈ 44,5 K €

Capitaluri proprii (2025)

224 K RON

vs 210 K RON

≈ 44,5 K €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
557.229
≈ 111 K €
224.088
≈ 44,5 K €
2
2024
529.112
≈ 106 K €
209.532
≈ 42,1 K €
1
2023
425.104
≈ 85,9 K €
145.061
≈ 29,3 K €
1
2022
222.308
≈ 45,1 K €
33.966
≈ 6,89 K €
1
2021
184.271
≈ 37,5 K €
32.534
≈ 6,61 K €
1
2020
176.009
≈ 36,4 K €
31.598
≈ 6,53 K €
1
2019
188.527
≈ 39,7 K €
-1.936
≈ -408 €
1
2018
243.193
≈ 52,3 K €
785
≈ 169 €
2
2017
387.117
≈ 84,7 K €
16.177
≈ 3,54 K €
2
2016
331.992
≈ 73,9 K €
20.921
≈ 4,66 K €
4
2015
492.845
≈ 111 K €
104.608
≈ 23,5 K €
3
2014
279.978
≈ 63 K €
68.180
≈ 15,3 K €
4
2013
226.440
≈ 51,2 K €
-2.030
≈ -459 €
3
2012
30.704
≈ 6,89 K €
-29.644
≈ -6,65 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

40,2%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

6,96

Rotația activelor

2,2

Cifră de afaceri / angajat

279 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2012-08-30—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANTOMAR TRUCK 2012 SRL după CUI?

Cauți CUI 30556297. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANTOMAR TRUCK 2012 SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANTOMAR TRUCK 2012 SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ANTOMAR TRUCK 2012 SRL, CUI 30556297, nr. Reg. Com. J2012000905025, sediu Sat Vladimirescu, Comuna Vladimirescu, Arad.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANTOMAR TRUCK 2012 SRL în 2025?

ANTOMAR TRUCK 2012 SRL (CUI 30556297) a avut o marjă de profit net de 40,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).