Înapoi la căutare

MAXALMEVENT SRL

ActivPlătitor TVA

MAXALMEVENT SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în municipiul Brăila. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 494.590 lei și un profit net de 343.728 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 30466461 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Brăila #2328CAEN 9329 #613

Date Generale

DenumireMAXALMEVENT SRL
CUI30466461
Nr. Reg. ComerțJ9/447/2012
AdresăNICOPOLE, 190, Municipiul Brăila, Brăila
Cod CAEN principal9329
Coduri CAEN autorizate43214799612061306190
Data înregistrării24/07/2012
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
COMAN MIHAELAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

495 K RON

vs 297 K RON

≈ 98,2 K €

Profit net (2025)

344 K RON

vs 180 K RON

≈ 68,2 K €

Capitaluri proprii (2025)

344 K RON

vs 180 K RON

≈ 68,3 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
494.590
≈ 98,2 K €
343.728
≈ 68,2 K €
1
2024
296.507
≈ 59,6 K €
180.063
≈ 36,2 K €
1
2023
287.826
≈ 58,2 K €
180.122
≈ 36,4 K €
1
2022
129.810
≈ 26,3 K €
46.426
≈ 9,41 K €
1
2021
84.835
≈ 17,2 K €
6.868
≈ 1,4 K €
—
2020
95.046
≈ 19,6 K €
-3.972
≈ -821 €
—
2019
117.960
≈ 24,9 K €
2.557
≈ 539 €
—
2018
94.788
≈ 20,4 K €
36.586
≈ 7,86 K €
1
2017
86.313
≈ 18,9 K €
47.012
≈ 10,3 K €
1
2016
81.143
≈ 18,1 K €
30.462
≈ 6,78 K €
—
2015
69.849
≈ 15,7 K €
28.165
≈ 6,34 K €
—
2014
42.584
≈ 9,58 K €
15.176
≈ 3,41 K €
1
2013
77.496
≈ 17,5 K €
16.054
≈ 3,63 K €
—
2012
5.339
≈ 1,2 K €
778
≈ 175 €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

69,5%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

1,62

Rotația activelor

0,71

Cifră de afaceri / angajat

495 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2012-11-22—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MAXALMEVENT SRL după CUI?

Cauți CUI 30466461. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MAXALMEVENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MAXALMEVENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MAXALMEVENT SRL, CUI 30466461, nr. Reg. Com. J9/447/2012, sediu Municipiul Brăila, Brăila.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MAXALMEVENT SRL în 2025?

MAXALMEVENT SRL (CUI 30466461) a avut o marjă de profit net de 69,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).