Înapoi la căutare

BOKACONSTRUCT S.R.L.

ActivPlătitor TVA

BOKACONSTRUCT S.R.L. este o firmă înființată în anul 2012 cu sediul în municipiul Gherla, județul Cluj. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 1.904.199 lei și un profit net de 1.007.003 lei cu 6 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 30215222 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Cluj #6192CAEN 4100 #2686

Date Generale

DenumireBOKACONSTRUCT S.R.L.
CUI30215222
Nr. Reg. ComerțJ2012001356127
AdresăMINTIULUI, 3, Municipiul Gherla, Cluj
Cod CAEN principal4100
Data înregistrării18/05/2012
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Gherla
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,47 mil. RON

vs 1,9 mil. RON

≈ 291 K €

Profit net (2025)

688 K RON

vs 1,01 mil. RON

≈ 136 K €

Capitaluri proprii (2025)

2,47 mil. RON

vs 1,97 mil. RON

≈ 491 K €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.468.070
≈ 291 K €
687.553
≈ 136 K €
5
2024
1.904.199
≈ 383 K €
1.007.003
≈ 202 K €
6
2023
1.011.696
≈ 205 K €
475.200
≈ 96,1 K €
8
2022
1.022.157
≈ 207 K €
573.171
≈ 116 K €
8
2021
672.915
≈ 137 K €
249.489
≈ 50,7 K €
6
2020
699.696
≈ 145 K €
160.283
≈ 33,1 K €
8
2019
959.832
≈ 202 K €
429.258
≈ 90,5 K €
7
2018
654.611
≈ 141 K €
221.587
≈ 47,6 K €
7
2017
647.760
≈ 142 K €
296.955
≈ 65 K €
7
2016
634.190
≈ 141 K €
427.022
≈ 95,1 K €
8
2015
188.046
≈ 42,3 K €
43.401
≈ 9,76 K €
5
2014
172.022
≈ 38,7 K €
112.903
≈ 25,4 K €
3
2013
74.535
≈ 16,9 K €
22.351
≈ 5,06 K €
2
2012
22.809
≈ 5,12 K €
291
≈ 65,3 €
4

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

46,8%

Randament capital propriu (ROE)

27,8%

Lichiditate curentă

2,16

Rotația activelor

0,53

Cifră de afaceri / angajat

294 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2016-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BOKACONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 30215222. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BOKACONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BOKACONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea BOKACONSTRUCT S.R.L., CUI 30215222, nr. Reg. Com. J2012001356127, sediu Municipiul Gherla, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BOKACONSTRUCT S.R.L. în 2025?

BOKACONSTRUCT S.R.L. (CUI 30215222) a avut o marjă de profit net de 46,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).