Înapoi la căutare

VETINRED SRL

Activ

VETINRED SRL este o firmă înființată în anul 2012 cu sediul în București Sectorul 4. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 299.579 lei și un profit net de 37.816 lei cu 2 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 29974989 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #68272CAEN 7500 #2054

Date Generale

DenumireVETINRED SRL
CUI29974989
Nr. Reg. ComerțJ2012003471408
AdresăPreda Buzescu, 12, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Cod CAEN principal7500
Coduri CAEN autorizate477347744775477675009699
Data înregistrării26/03/2012
Organ fiscalAdministraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

268 K RON

vs 300 K RON

≈ 53,2 K €

Profit net (2025)

41,4 K RON

vs 37,8 K RON

≈ 8,22 K €

Capitaluri proprii (2025)

42,8 K RON

vs 65,2 K RON

≈ 8,5 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
268.109
≈ 53,2 K €
41.396
≈ 8,22 K €
1
2024
299.579
≈ 60,2 K €
37.816
≈ 7,6 K €
2
2023
378.081
≈ 76,4 K €
129.646
≈ 26,2 K €
2
2022
210.503
≈ 42,7 K €
2.372
≈ 481 €
2
2021
181.747
≈ 36,9 K €
11.125
≈ 2,26 K €
2
2020
186.885
≈ 38,6 K €
53.893
≈ 11,1 K €
1
2019
159.543
≈ 33,6 K €
54.727
≈ 11,5 K €
2
2018
152.715
≈ 32,8 K €
48.117
≈ 10,3 K €
2
2017
133.399
≈ 29,2 K €
34.523
≈ 7,56 K €
2
2016
114.535
≈ 25,5 K €
-9.518
≈ -2,12 K €
2
2015
75.154
≈ 16,9 K €
-10.863
≈ -2,44 K €
2
2014
49.813
≈ 11,2 K €
-10.350
≈ -2,33 K €
2
2013
9.977
≈ 2,26 K €
-22.100
≈ -5 K €
2
2012
1.222
≈ 274 €
-8.375
≈ -1,88 K €
2

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

15,4%

Randament capital propriu (ROE)

96,7%

Lichiditate curentă

1,31

Rotația activelor

1,48

Cifră de afaceri / angajat

268 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2023-12-012025-01-20Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma VETINRED SRL după CUI?

Cauți CUI 29974989. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VETINRED SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VETINRED SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VETINRED SRL, CUI 29974989, nr. Reg. Com. J2012003471408, sediu Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VETINRED SRL în 2025?

VETINRED SRL (CUI 29974989) a avut o marjă de profit net de 15,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).