Înapoi la căutare

CONTROL TEHNIC CONSTRUCŢII SRL

Activ

CONTROL TEHNIC CONSTRUCŢII SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în București Sectorul 5. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 305.214 lei și profitul net a fost de 166.528 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 29857970 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #62673CAEN 4120 #11786

Date Generale

DenumireCONTROL TEHNIC CONSTRUCŢII SRL
CUI29857970
Nr. Reg. ComerțJ40/2309/2012
AdresăŞINEI, 44, Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti
Cod CAEN principal4120
Data înregistrării05/03/2012
Organ fiscalAdministraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
PETRE CHIUŢĂadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

305 K RON

vs 264 K RON

≈ 60,6 K €

Profit net (2025)

167 K RON

vs 173 K RON

≈ 33,1 K €

Capitaluri proprii (2025)

167 K RON

vs 173 K RON

≈ 33,1 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
305.214
≈ 60,6 K €
166.528
≈ 33,1 K €
1
2024
263.904
≈ 53,1 K €
172.638
≈ 34,7 K €
1
2023
238.300
≈ 48,2 K €
147.052
≈ 29,7 K €
1
2022
209.424
≈ 42,5 K €
145.388
≈ 29,5 K €
1
2021
213.924
≈ 43,5 K €
148.785
≈ 30,2 K €
1
2020
256.966
≈ 53,1 K €
186.438
≈ 38,5 K €
1
2019
239.928
≈ 50,6 K €
158.130
≈ 33,3 K €
1
2018
242.678
≈ 52,1 K €
179.230
≈ 38,5 K €
1
2017
219.433
≈ 48 K €
164.257
≈ 36 K €
1
2016
165.775
≈ 36,9 K €
104.230
≈ 23,2 K €
1
2015
150.657
≈ 33,9 K €
96.968
≈ 21,8 K €
1
2014
147.718
≈ 33,2 K €
91.010
≈ 20,5 K €
1
2013
130.038
≈ 29,4 K €
85.050
≈ 19,2 K €
1
2012
60.376
≈ 13,5 K €
31.606
≈ 7,09 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

54,6%

Randament capital propriu (ROE)

99,8%

Lichiditate curentă

1,11

Rotația activelor

1

Cifră de afaceri / angajat

305 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONTROL TEHNIC CONSTRUCŢII SRL după CUI?

Cauți CUI 29857970. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONTROL TEHNIC CONSTRUCŢII SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONTROL TEHNIC CONSTRUCŢII SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONTROL TEHNIC CONSTRUCŢII SRL, CUI 29857970, nr. Reg. Com. J40/2309/2012, sediu Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONTROL TEHNIC CONSTRUCŢII SRL în 2025?

CONTROL TEHNIC CONSTRUCŢII SRL (CUI 29857970) a avut o marjă de profit net de 54,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).