Înapoi la căutare

J & J TECH CONSTRUCT SRL

ActivPlătitor TVA

J & J TECH CONSTRUCT SRL este o firmă înființată în anul 2012 cu sediul în satul Paleu, județul Bihor. Compania a înregistrat o cifră de afaceri de 1.399.754 lei și un profit net de 722.497 lei în anul 2025.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 29760691 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Bihor #4269CAEN 4120 #4564

Date Generale

DenumireJ & J TECH CONSTRUCT SRL
CUI29760691
Nr. Reg. ComerțJ5/224/2012
AdresăSCURTĂ, 2, Sat Paleu, Comuna Paleu, Bihor
Cod CAEN principal4120
Data înregistrării20/02/2012
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
OROSZ IOSIFadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,4 mil. RON

vs 1,51 mil. RON

≈ 278 K €

Profit net (2025)

722 K RON

vs 971 K RON

≈ 143 K €

Capitaluri proprii (2025)

723 K RON

vs 971 K RON

≈ 143 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.399.754
≈ 278 K €
722.497
≈ 143 K €
1
2024
1.514.011
≈ 304 K €
971.136
≈ 195 K €
1
2023
880.225
≈ 178 K €
415.378
≈ 84 K €
1
2022
838.508
≈ 170 K €
675.126
≈ 137 K €
1
2021
600.807
≈ 122 K €
187.142
≈ 38 K €
1
2020
580.119
≈ 120 K €
306.060
≈ 63,3 K €
1
2019
568.997
≈ 120 K €
316.824
≈ 66,8 K €
1
2018
558.524
≈ 120 K €
356.955
≈ 76,7 K €
1
2017
273.691
≈ 59,9 K €
11.141
≈ 2,44 K €
1
2016
264.221
≈ 58,8 K €
-85.955
≈ -19,1 K €
2
2015
858.850
≈ 193 K €
-189.482
≈ -42,6 K €
2
2014
2.474.007
≈ 557 K €
355.377
≈ 80 K €
2
2013
862.898
≈ 195 K €
39.300
≈ 8,89 K €
2
2012
573.508
≈ 129 K €
1.755
≈ 394 €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

51,6%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

1,37

Rotația activelor

1,18

Cifră de afaceri / angajat

1,4 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2012-07-02—

Întrebări frecvente

Cum verific firma J & J TECH CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 29760691. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru J & J TECH CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru J & J TECH CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea J & J TECH CONSTRUCT SRL, CUI 29760691, nr. Reg. Com. J5/224/2012, sediu Sat Paleu, Comuna Paleu, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are J & J TECH CONSTRUCT SRL în 2025?

J & J TECH CONSTRUCT SRL (CUI 29760691) a avut o marjă de profit net de 51,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).