Înapoi la căutare

IGNITER MEDIA S.R.L.

ActivPlătitor TVA

IGNITER MEDIA S.R.L. este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în satul Dumbrăveni, comuna Balotești, județul Ilfov. Pentru anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 323.009 lei și un profit net de 196.588 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 29404384 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Ilfov #19397CAEN 6201 #7656

Date Generale

DenumireIGNITER MEDIA S.R.L.
CUI29404384
Nr. Reg. ComerțJ23/437/2020
AdresăLAHOVARI, 90J7, Sat Dumbrăveni, Comuna Baloteşti, Ilfov
Cod CAEN principal6201
Data înregistrării31/01/2020
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
ŢĂRANU ŞTEFANadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

305 K RON

vs 323 K RON

≈ 60,6 K €

Profit net (2025)

196 K RON

vs 197 K RON

≈ 38,9 K €

Capitaluri proprii (2025)

196 K RON

vs 197 K RON

≈ 39 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
305.132
≈ 60,6 K €
196.078
≈ 38,9 K €
1
2024
323.009
≈ 64,9 K €
196.588
≈ 39,5 K €
1
2023
186.207
≈ 37,6 K €
57.030
≈ 11,5 K €
2
2022
131.143
≈ 26,6 K €
16.101
≈ 3,26 K €
2
2021
160.540
≈ 32,6 K €
38.019
≈ 7,73 K €
2
2020
175.199
≈ 36,2 K €
4.409
≈ 911 €
2
2019
176.972
≈ 37,3 K €
-170.460
≈ -35,9 K €
1
2018
578.840
≈ 124 K €
228.023
≈ 49 K €
1
2017
1.075.948
≈ 236 K €
445.241
≈ 97,5 K €
1
2016
793.638
≈ 177 K €
326.853
≈ 72,8 K €
0
2015
14.300
≈ 3,22 K €
11.237
≈ 2,53 K €
—
2014
0
≈ 0 €
-3.225
≈ -726 €
—
2013
0
≈ 0 €
-3.459
≈ -783 €
—
2012
3.490
≈ 783 €
-1.198
≈ -269 €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

64,3%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

6,53

Rotația activelor

1,33

Cifră de afaceri / angajat

305 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2016-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma IGNITER MEDIA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 29404384. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IGNITER MEDIA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IGNITER MEDIA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea IGNITER MEDIA S.R.L., CUI 29404384, nr. Reg. Com. J23/437/2020, sediu Sat Dumbrăveni, Comuna Baloteşti, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IGNITER MEDIA S.R.L. în 2025?

IGNITER MEDIA S.R.L. (CUI 29404384) a avut o marjă de profit net de 64,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).