Înapoi la căutare

ENERGY STEP SRL

ActivPlătitor TVA

ENERGY STEP SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în satul Ucea de Sus, comuna Ucea, județul Brașov. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 479.462 lei și un profit net de 358.561 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 29321629 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Brașov #8162CAEN 8210 #82

Date Generale

DenumireENERGY STEP SRL
CUI29321629
Nr. Reg. ComerțJ2011001772083
AdresăŞcolii, 28, Sat Ucea de Sus, Comuna Ucea, Braşov
Cod CAEN principal8210
Data înregistrării09/11/2011
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Victoria
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
SILEA SIMONAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

479 K RON

vs 269 K RON

≈ 95,2 K €

Profit net (2025)

359 K RON

vs 147 K RON

≈ 71,2 K €

Capitaluri proprii (2025)

479 K RON

vs 267 K RON

≈ 95 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
479.462
≈ 95,2 K €
358.561
≈ 71,2 K €
1
2024
268.639
≈ 54 K €
146.835
≈ 29,5 K €
1
2023
250.377
≈ 50,6 K €
174.499
≈ 35,3 K €
1
2022
177.607
≈ 36 K €
102.053
≈ 20,7 K €
1
2021
177.733
≈ 36,1 K €
131.212
≈ 26,7 K €
1
2020
145.255
≈ 30 K €
90.108
≈ 18,6 K €
1
2019
142.526
≈ 30 K €
112.855
≈ 23,8 K €
1
2018
174.602
≈ 37,5 K €
2.200.243
≈ 473 K €
—
2017
219.513
≈ 48,1 K €
151.406
≈ 33,1 K €
—
2016
215.683
≈ 48 K €
142.984
≈ 31,8 K €
—
2015
213.878
≈ 48,1 K €
142.769
≈ 32,1 K €
—
2014
213.908
≈ 48,1 K €
165.976
≈ 37,3 K €
—
2013
176.743
≈ 40 K €
149.362
≈ 33,8 K €
—
2012
14.850
≈ 3,33 K €
9.735
≈ 2,18 K €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

74,8%

Randament capital propriu (ROE)

74,9%

Lichiditate curentă

8,84

Rotația activelor

0,89

Cifră de afaceri / angajat

479 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2025-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ENERGY STEP SRL după CUI?

Cauți CUI 29321629. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ENERGY STEP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ENERGY STEP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ENERGY STEP SRL, CUI 29321629, nr. Reg. Com. J2011001772083, sediu Sat Ucea de Sus, Comuna Ucea, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ENERGY STEP SRL în 2025?

ENERGY STEP SRL (CUI 29321629) a avut o marjă de profit net de 74,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).