Înapoi la căutare

FIRE CREDIT SRL

ActivPlătitor TVA

FIRE CREDIT SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Iași. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 39.189.525 lei și un profit net de 2.653.265 lei cu 309 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 29273858 · Sănătate financiară

Distincții top 104 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Iași #230CAEN 8291 #3

Date Generale

DenumireFIRE CREDIT SRL
CUI29273858
Nr. Reg. ComerțJ2011001955222
AdresăSf. Lazăr, 66A, Municipiul Iaşi, Iaşi
Cod CAEN principal8291
Data înregistrării27/10/2011
Organ fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Iaşi
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

39,2 mil. RON

vs 32,5 mil. RON

≈ 7,78 mil. €

Profit net (2025)

2,65 mil. RON

vs 524 K RON

≈ 527 K €

Capitaluri proprii (2025)

11,3 mil. RON

vs 8,69 mil. RON

≈ 2,24 mil. €

Angajați (2025)

309
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
39.189.525
≈ 7,78 mil. €
2.653.265
≈ 527 K €
309
2024
32.466.007
≈ 6,53 mil. €
524.094
≈ 105 K €
300
2023
28.134.182
≈ 5,69 mil. €
1.825.749
≈ 369 K €
265
2022
27.139.343
≈ 5,5 mil. €
3.638.611
≈ 738 K €
241
2021
24.878.662
≈ 5,06 mil. €
2.691.358
≈ 547 K €
283
2020
28.152.069
≈ 5,82 mil. €
3.056.101
≈ 632 K €
331
2019
25.576.771
≈ 5,39 mil. €
-1.458.376
≈ -307 K €
379
2018
25.185.329
≈ 5,41 mil. €
345.757
≈ 74,3 K €
383
2017
25.498.789
≈ 5,58 mil. €
967.924
≈ 212 K €
405
2016
24.199.501
≈ 5,39 mil. €
1.065.068
≈ 237 K €
435
2015
21.285.528
≈ 4,79 mil. €
972.042
≈ 219 K €
481
2014
17.098.425
≈ 3,85 mil. €
766.006
≈ 172 K €
396
2013
8.614.155
≈ 1,95 mil. €
806.966
≈ 183 K €
227
2012
3.878.541
≈ 870 K €
8.855
≈ 1,99 K €
109

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

6,8%

Randament capital propriu (ROE)

23,5%

Lichiditate curentă

4

Rotația activelor

2,24

Cifră de afaceri / angajat

127 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2011-11-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FIRE CREDIT SRL după CUI?

Cauți CUI 29273858. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FIRE CREDIT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FIRE CREDIT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FIRE CREDIT SRL, CUI 29273858, nr. Reg. Com. J2011001955222, sediu Municipiul Iaşi, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FIRE CREDIT SRL în 2025?

FIRE CREDIT SRL (CUI 29273858) a avut o marjă de profit net de 6,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).