Înapoi la căutare

STATERA SRL

Activ

STATERA SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Bacău. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 197.490 lei și profitul net a fost de 109.201 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 29237065 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Bacău #8036CAEN 6920 #7173

Date Generale

DenumireSTATERA SRL
CUI29237065
Nr. Reg. ComerțJ2011001113048
AdresăPRIETENIEI, 5, Municipiul Bacău, Bacău
Cod CAEN principal6920
Coduri CAEN autorizate62906920702074998299
Data înregistrării18/10/2011
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
ANTOCHI IOANA-ANCAadministrator si reprezentant

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

197 K RON

vs 159 K RON

≈ 39,2 K €

Profit net (2025)

109 K RON

vs 70,9 K RON

≈ 21,7 K €

Capitaluri proprii (2025)

109 K RON

vs 71,1 K RON

≈ 21,7 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
197.490
≈ 39,2 K €
109.201
≈ 21,7 K €
1
2024
159.353
≈ 32 K €
70.867
≈ 14,2 K €
1
2023
133.550
≈ 27 K €
50.830
≈ 10,3 K €
1
2022
115.540
≈ 23,4 K €
43.798
≈ 8,88 K €
1
2021
100.895
≈ 20,5 K €
36.557
≈ 7,43 K €
1
2020
103.415
≈ 21,4 K €
42.815
≈ 8,85 K €
1
2019
98.614
≈ 20,8 K €
30.935
≈ 6,52 K €
1
2018
96.945
≈ 20,8 K €
51.055
≈ 11 K €
1
2017
122.250
≈ 26,8 K €
86.876
≈ 19 K €
1
2016
75.431
≈ 16,8 K €
43.686
≈ 9,73 K €
1
2015
59.737
≈ 13,4 K €
23.178
≈ 5,21 K €
1
2014
58.630
≈ 13,2 K €
21.618
≈ 4,86 K €
1
2013
83.270
≈ 18,8 K €
49.169
≈ 11,1 K €
—
2012
106.640
≈ 23,9 K €
48.915
≈ 11 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

55,3%

Randament capital propriu (ROE)

99,8%

Lichiditate curentă

4,88

Rotația activelor

1,43

Cifră de afaceri / angajat

197 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma STATERA SRL după CUI?

Cauți CUI 29237065. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STATERA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STATERA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STATERA SRL, CUI 29237065, nr. Reg. Com. J2011001113048, sediu Municipiul Bacău, Bacău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STATERA SRL în 2025?

STATERA SRL (CUI 29237065) a avut o marjă de profit net de 55,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).