Înapoi la căutare

FIRE STOP SOLUTIONS SRL

ActivPlătitor TVA

FIRE STOP SOLUTIONS SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Galați. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.633.523 lei și un profit net de 603.284 lei cu 23 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 29169246 · Sănătate financiară

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Galați #1302CAEN 8425 #43

Date Generale

DenumireFIRE STOP SOLUTIONS SRL
CUI29169246
Nr. Reg. ComerțJ2011001225176
AdresăStr. MUZICII, 16, Municipiul Galaţi, Galaţi
Cod CAEN principal8425
Data înregistrării30/09/2011
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2.6M RON

vs 2.4M RON

≈ 523K €

Profit net (2025)

603K RON

vs 529K RON

≈ 120K €

Capitaluri proprii (2025)

1.9M RON

vs 1.8M RON

≈ 376K €

Angajați (2025)

23
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.633.523
≈ 523K €
603.284
≈ 120K €
23
2024
2.443.126
≈ 491K €
529.118
≈ 106K €
24
2023
2.460.367
≈ 497K €
725.931
≈ 147K €
25
2022
2.066.078
≈ 419K €
496.938
≈ 101K €
25
2021
1.759.781
≈ 358K €
422.443
≈ 86K €
24
2020
1.755.208
≈ 363K €
539.034
≈ 111K €
22
2019
1.746.949
≈ 368K €
573.800
≈ 121K €
24
2018
1.163.524
≈ 250K €
453.796
≈ 98K €
17
2017
482.980
≈ 106K €
253.936
≈ 56K €
1
2016
446.893
≈ 100K €
294.905
≈ 66K €
1
2015
282.028
≈ 63K €
142.708
≈ 32K €
1
2014
195.106
≈ 44K €
91.919
≈ 21K €
1
2013
157.047
≈ 36K €
75.061
≈ 17K €
0
2012
56.414
≈ 13K €
34.985
≈ 8K €
0

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

22,9%

Randament capital propriu (ROE)

31,8%

Lichiditate curentă

2,69

Rotația activelor

0,93

Cifră de afaceri / angajat

115K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2012-12-28—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FIRE STOP SOLUTIONS SRL după CUI?

Cauți CUI 29169246. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FIRE STOP SOLUTIONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FIRE STOP SOLUTIONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FIRE STOP SOLUTIONS SRL, CUI 29169246, nr. Reg. Com. J2011001225176, sediu Municipiul Galaţi, Galaţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FIRE STOP SOLUTIONS SRL în 2025?

FIRE STOP SOLUTIONS SRL (CUI 29169246) a avut o marjă de profit net de 22,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).