Înapoi la căutare

ENERGY42 STRATEGIC SERVICES S.R.L.

ActivPlătitor TVA

ENERGY42 STRATEGIC SERVICES S.R.L. este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în Cluj-Napoca. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 514.654 lei și un profit net de 176.238 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 28687282 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Cluj #16824CAEN 7020 #1804

Date Generale

DenumireENERGY42 STRATEGIC SERVICES S.R.L.
CUI28687282
Nr. Reg. ComerțJ2011001670125
AdresăDONATH, 138, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Cod CAEN principal7020
Data înregistrării24/06/2011
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
GHEORGHE ANDREEAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

331 K RON

vs 515 K RON

≈ 65,7 K €

Profit net (2025)

138 K RON

vs 176 K RON

≈ 27,4 K €

Capitaluri proprii (2025)

56,5 K RON

vs 182 K RON

≈ 11,2 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
331.130
≈ 65,7 K €
138.031
≈ 27,4 K €
1
2024
514.654
≈ 103 K €
176.238
≈ 35,4 K €
1
2023
640.098
≈ 129 K €
113.694
≈ 23 K €
1
2022
156.046
≈ 31,6 K €
85.425
≈ 17,3 K €
1
2021
34.146
≈ 6,94 K €
-14.989
≈ -3,05 K €
0
2020
8.904
≈ 1,84 K €
-20.201
≈ -4,18 K €
1
2019
223.394
≈ 47,1 K €
157.670
≈ 33,2 K €
1
2018
352.126
≈ 75,7 K €
252.504
≈ 54,3 K €
1
2017
218.246
≈ 47,8 K €
77.729
≈ 17 K €
1
2016
305.544
≈ 68 K €
183.022
≈ 40,8 K €
1
2015
267.607
≈ 60,2 K €
101.595
≈ 22,9 K €
1
2014
294.593
≈ 66,3 K €
101.732
≈ 22,9 K €
1
2013
368.102
≈ 83,3 K €
69.049
≈ 15,6 K €
1
2012
171.054
≈ 38,4 K €
53.350
≈ 12 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

41,7%

Randament capital propriu (ROE)

244,1%

Lichiditate curentă

1,31

Rotația activelor

1,44

Cifră de afaceri / angajat

331 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2011-09-22—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ENERGY42 STRATEGIC SERVICES S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 28687282. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ENERGY42 STRATEGIC SERVICES S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ENERGY42 STRATEGIC SERVICES S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ENERGY42 STRATEGIC SERVICES S.R.L., CUI 28687282, nr. Reg. Com. J2011001670125, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ENERGY42 STRATEGIC SERVICES S.R.L. în 2025?

ENERGY42 STRATEGIC SERVICES S.R.L. (CUI 28687282) a avut o marjă de profit net de 41,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).