Înapoi la căutare

ZURE SERVICE S.R.L.

Activ

ZURE SERVICE S.R.L. este o firmă înființată în anul 2011 cu sediul în satul Malu Alb, comuna Bujoreni, județul Vâlcea. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 246.499 lei și un profit net de 46.112 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 28269492 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Vâlcea #4472CAEN 8559 #2346

Date Generale

DenumireZURE SERVICE S.R.L.
CUI28269492
Nr. Reg. ComerțJ2011000179386
AdresăSperanţei, 13, Sat Malu Alb, Comuna Bujoreni, Vâlcea
Cod CAEN principal8559
Data înregistrării29/03/2011
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
PERŢA ANA-MARIAadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

246 K RON

vs 44,4 K RON

≈ 48,9 K €

Profit net (2025)

46,1 K RON

vs 5,9 K RON

≈ 9,15 K €

Capitaluri proprii (2025)

56,1 K RON

vs 33,9 K RON

≈ 11,1 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
246.499
≈ 48,9 K €
46.112
≈ 9,15 K €
1
2024
44.418
≈ 8,93 K €
5.900
≈ 1,19 K €
0
2023
39.199
≈ 7,92 K €
3.213
≈ 650 €
—
2022
53.887
≈ 10,9 K €
17.373
≈ 3,52 K €
—
2021
31.890
≈ 6,48 K €
-22
≈ -4,47 €
—
2020
52.755
≈ 10,9 K €
13.901
≈ 2,87 K €
0
2019
33.984
≈ 7,16 K €
4.784
≈ 1,01 K €
0
2018
18.306
≈ 3,93 K €
611
≈ 131 €
—
2017
27.154
≈ 5,94 K €
297
≈ 65 €
—
2016
35.354
≈ 7,87 K €
6.899
≈ 1,54 K €
—
2015
31.396
≈ 7,06 K €
3.740
≈ 841 €
—
2014
34.259
≈ 7,71 K €
276
≈ 62,1 €
—
2013
37.059
≈ 8,39 K €
4.817
≈ 1,09 K €
—
2012
50.679
≈ 11,4 K €
405
≈ 90,9 €
2

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

18,7%

Randament capital propriu (ROE)

82,2%

Lichiditate curentă

7,63

Rotația activelor

3,84

Cifră de afaceri / angajat

246 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2011-03-302025-07-04Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ZURE SERVICE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 28269492. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ZURE SERVICE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ZURE SERVICE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ZURE SERVICE S.R.L., CUI 28269492, nr. Reg. Com. J2011000179386, sediu Sat Malu Alb, Comuna Bujoreni, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ZURE SERVICE S.R.L. în 2025?

ZURE SERVICE S.R.L. (CUI 28269492) a avut o marjă de profit net de 18,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).