Înapoi la căutare

RASM ACCOUNTING SRL

Activ

RASM ACCOUNTING SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 529.829 lei și un profit net de 374.623 lei cu 2 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 28124971 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Timiș #16058CAEN 6920 #5975

Date Generale

DenumireRASM ACCOUNTING SRL
CUI28124971
Nr. Reg. ComerțJ35/457/2011
AdresăVIŞINULUI, 10, Municipiul Timişoara, Timiş
Cod CAEN principal6920
Coduri CAEN autorizate620969207022732074908299
Data înregistrării03/03/2011
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 21 octombrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

247 K RON

vs 530 K RON

≈ 49,1 K €

Profit net (2025)

103 K RON

vs 375 K RON

≈ 20,4 K €

Capitaluri proprii (2025)

103 K RON

vs 375 K RON

≈ 20,4 K €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
247.202
≈ 49,1 K €
102.690
≈ 20,4 K €
2
2024
529.829
≈ 107 K €
374.623
≈ 75,3 K €
2
2023
298.592
≈ 60,4 K €
174.487
≈ 35,3 K €
3
2022
290.203
≈ 58,8 K €
165.371
≈ 33,5 K €
3
2021
286.657
≈ 58,3 K €
125.257
≈ 25,5 K €
3
2020
196.526
≈ 40,6 K €
132.625
≈ 27,4 K €
4
2019
234.050
≈ 49,3 K €
114.364
≈ 24,1 K €
4
2018
268.950
≈ 57,8 K €
188.954
≈ 40,6 K €
2
2017
216.634
≈ 47,4 K €
132.850
≈ 29,1 K €
3
2016
144.900
≈ 32,3 K €
79.337
≈ 17,7 K €
2
2015
181.885
≈ 40,9 K €
144.132
≈ 32,4 K €
1
2014
135.490
≈ 30,5 K €
98.760
≈ 22,2 K €
1
2013
109.535
≈ 24,8 K €
68.966
≈ 15,6 K €
2
2012
114.427
≈ 25,7 K €
81.398
≈ 18,3 K €
2

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

41,5%

Randament capital propriu (ROE)

99,8%

Lichiditate curentă

1,75

Rotația activelor

1,04

Cifră de afaceri / angajat

124 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2024-11-012026-01-15Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma RASM ACCOUNTING SRL după CUI?

Cauți CUI 28124971. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RASM ACCOUNTING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RASM ACCOUNTING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RASM ACCOUNTING SRL, CUI 28124971, nr. Reg. Com. J35/457/2011, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RASM ACCOUNTING SRL în 2025?

RASM ACCOUNTING SRL (CUI 28124971) a avut o marjă de profit net de 41,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).