Înapoi la căutare

PLAI CU FOI 168 S.R.L.

ActivPlătitor TVA

PLAI CU FOI 168 S.R.L. este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în satul Idicel-Pădure, comuna Brîncovenești, județul Mureș. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 5520 pentru facilități de cazare pentru vacanțe și perioade scurte de durată.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 27937011 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Mureș #15522CAEN 5520 #4520

Date Generale

DenumirePLAI CU FOI 168 S.R.L.
CUI27937011
Nr. Reg. ComerțJ2015000950264
Adresă262A, Sat Idicel-Pădure, Comuna Brîncoveneşti, Mureş
Cod CAEN principal5520
Data înregistrării17/09/2015
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Reghin
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
RADU VIOLETAadministrator
RADU DRAGOŞadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Venituri totale (2025)

836K RON

vs 18K RON

≈ 166K €

Profit net (2025)

3K RON

vs 4K RON

≈ 525 €

Capitaluri proprii (2025)

95K RON

vs 92K RON

≈ 19K €

Angajați (2025)

1
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
835.706
≈ 166K €
2.646
≈ 525 €
1
2024
18.217
≈ 4K €
4.358
≈ 876 €
1
2023
9.408
≈ 2K €
3.274
≈ 662 €
1
2022
11.928
≈ 2K €
6.490
≈ 1K €
—
2021
8.315
≈ 2K €
2.538
≈ 516 €
1
2020
3.200
≈ 662 €
2.086
≈ 431 €
—
2019
9.147
≈ 2K €
8.361
≈ 2K €
—
2018
2.400
≈ 516 €
2.324
≈ 499 €
—
2017
2.400
≈ 525 €
994
≈ 218 €
—
2016
10.080
≈ 2K €
1.653
≈ 368 €
—
2015
47.865
≈ 11K €
13.019
≈ 3K €
1
2014
41.500
≈ 9K €
-11.876
≈ -3K €
2
2013
61.413
≈ 14K €
19.021
≈ 4K €
2
2012
79.817
≈ 18K €
31.020
≈ 7K €
2

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

12,1%

Randament capital propriu (ROE)

2,8%

Lichiditate curentă

0,26

Rotația activelor

0,03

Cifră de afaceri / angajat

22K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2021-03-15—
2011-01-252016-02-04Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.h) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma PLAI CU FOI 168 S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 27937011. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PLAI CU FOI 168 S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PLAI CU FOI 168 S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PLAI CU FOI 168 S.R.L., CUI 27937011, nr. Reg. Com. J2015000950264, sediu Sat Idicel-Pădure, Comuna Brîncoveneşti, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PLAI CU FOI 168 S.R.L. în 2025?

PLAI CU FOI 168 S.R.L. (CUI 27937011) a avut o marjă de profit net de 12,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).