Înapoi la căutare

ATOM INSTAL SRL

ActivPlătitor TVA

ATOM INSTAL SRL este o firmă înființată în anul 2011 cu sediul în Municipiul Oradea, Bihor. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 212.113 lei și un profit net de 83.221 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 27872702 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Bihor #12979CAEN 7112 #8755

Date generale

DenumireATOM INSTAL SRL
CUI27872702
Nr. Reg. ComerțJ2011000007050
AdresăVLĂDEASA, 74B, Municipiul Oradea, Bihor
Cod CAEN principal7112
Coduri CAEN autorizate43217112
Data înregistrării05/01/2011
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 7 noiembrie 2026

Administratori și reprezentanți

Sursa: ONRC
HAŢEGAN VASILEadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

212 K RON

vs 176 K RON

≈ 42,1 K €

Profit net (2025)

83,2 K RON

vs 122 K RON

≈ 16,5 K €

Capitaluri proprii (2025)

278 K RON

vs 194 K RON

≈ 55,3 K €

Angajați (2025)

—

2025

212 K RON

+21%față de 2024Profit net83,2 K RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201238,2 K RONProfit net: -20,9 K RON
201320 K RONProfit net: -2,39 K RON
2014135 K RONProfit net: 25,6 K RON
201510,4 K RONProfit net: 3,63 K RON
20169,23 K RONProfit net: -12 RON
201718,3 K RONProfit net: 7,26 K RON
201816,7 K RONProfit net: 9,7 K RON
201938,1 K RONProfit net: 24,2 K RON
202030,4 K RONProfit net: 17 K RON
202153,7 K RONProfit net: 28,7 K RON
202261,2 K RONProfit net: 36 K RON
202331,6 K RONProfit net: 7,67 K RON
2024176 K RONProfit net: 122 K RON
2025212 K RONProfit net: 83,2 K RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
212.113
≈ 42,1 K €
83.221
≈ 16,5 K €
—
2024
175.715
≈ 35,3 K €
121.615
≈ 24,4 K €
—
2023
31.635
≈ 6,4 K €
7.671
≈ 1,55 K €
—
2022
61.245
≈ 12,4 K €
35.964
≈ 7,29 K €
—
2021
53.670
≈ 10,9 K €
28.744
≈ 5,84 K €
—
2020
30.408
≈ 6,29 K €
16.950
≈ 3,5 K €
—
2019
38.098
≈ 8,03 K €
24.239
≈ 5,11 K €
—
2018
16.650
≈ 3,58 K €
9.699
≈ 2,08 K €
—
2017
18.268
≈ 4 K €
7.261
≈ 1,59 K €
0
2016
9.230
≈ 2,06 K €
-12
≈ -2,67 €
—
2015
10.430
≈ 2,35 K €
3.629
≈ 816 €
1
2014
135.401
≈ 30,5 K €
25.648
≈ 5,77 K €
1
2013
19.978
≈ 4,52 K €
-2.391
≈ -541 €
8
2012
38.191
≈ 8,57 K €
-20.927
≈ -4,7 K €
8

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

39,2%

Randament capital propriu (ROE)

29,9%

Lichiditate curentă

17,09

Rotația activelor

0,73

Cifră de afaceri / angajat

—

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2017-02-07—
2011-01-122016-06-24Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ATOM INSTAL SRL după CUI?

Cauți CUI 27872702. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ATOM INSTAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ATOM INSTAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ATOM INSTAL SRL, CUI 27872702, nr. Reg. Com. J2011000007050, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ATOM INSTAL SRL în 2025?

ATOM INSTAL SRL (CUI 27872702) a avut o marjă de profit net de 39,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).