Înapoi la căutare

MEDIA ENTERTAINMENT INDUSTRY SRL

ActivPlătitor TVA

MEDIA ENTERTAINMENT INDUSTRY SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în sat Corbeanca, comuna Corbeanca, județul Ilfov. Activitatea principală este codul CAEN 5911, iar în anul 2024 cifra de afaceri a fost de 763.854 lei cu un profit net de 603.408 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 27539610 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Ilfov #11099CAEN 5911 #315

Date Generale

DenumireMEDIA ENTERTAINMENT INDUSTRY SRL
CUI27539610
Nr. Reg. ComerțJ2010002704235
AdresăPRIMĂVERII, 14, Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Ilfov
Cod CAEN principal6020
Data înregistrării15/10/2010
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

775K RON

vs 764K RON

≈ 154K €

Profit net (2025)

562K RON

vs 603K RON

≈ 112K €

Capitaluri proprii (2025)

563K RON

vs 604K RON

≈ 112K €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
775.053
≈ 154K €
562.052
≈ 112K €
2
2024
763.854
≈ 154K €
603.408
≈ 121K €
2
2023
760.534
≈ 154K €
627.430
≈ 127K €
2
2022
781.909
≈ 159K €
637.282
≈ 129K €
2
2021
796.189
≈ 162K €
617.703
≈ 126K €
2
2020
822.148
≈ 170K €
676.704
≈ 140K €
2
2019
945.879
≈ 199K €
675.356
≈ 142K €
2
2018
936.334
≈ 201K €
665.696
≈ 143K €
1
2017
907.953
≈ 199K €
541.055
≈ 118K €
1
2016
894.813
≈ 199K €
533.251
≈ 119K €
1
2015
899.684
≈ 202K €
464.408
≈ 104K €
3
2014
899.623
≈ 202K €
434.303
≈ 98K €
3
2013
875.536
≈ 198K €
401.975
≈ 91K €
3
2012
819.308
≈ 184K €
403.873
≈ 91K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

72,5%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

8,81

Rotația activelor

1,22

Cifră de afaceri / angajat

388K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2010-10-21—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MEDIA ENTERTAINMENT INDUSTRY SRL după CUI?

Cauți CUI 27539610. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MEDIA ENTERTAINMENT INDUSTRY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MEDIA ENTERTAINMENT INDUSTRY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MEDIA ENTERTAINMENT INDUSTRY SRL, CUI 27539610, nr. Reg. Com. J2010002704235, sediu Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MEDIA ENTERTAINMENT INDUSTRY SRL în 2025?

MEDIA ENTERTAINMENT INDUSTRY SRL (CUI 27539610) a avut o marjă de profit net de 72,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).