Înapoi la căutare

A.I.C. K&V SRL

ActivPlătitor TVA

A.I.C. K&V SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în sat Pielești, județul Dolj. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 7112 și înregistrează cifra de afaceri de 1.529.285 lei pentru anul 2024.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 27433553 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Dolj #3574CAEN 7112 #2758

Date Generale

DenumireA.I.C. K&V SRL
CUI27433553
Nr. Reg. ComerțJ2010001092166
AdresăGHEORGHIŢĂ GEOLGĂU, 390, Sat Pieleşti, Comuna Pieleşti, Dolj
Cod CAEN principal7112
Coduri CAEN autorizate702271117112
Data înregistrării28/09/2010
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
VÎRLAN DANIELadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

976 K RON

vs 1,53 mil. RON

≈ 194 K €

Profit net (2025)

366 K RON

vs 926 K RON

≈ 72,6 K €

Capitaluri proprii (2025)

366 K RON

vs 926 K RON

≈ 72,6 K €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
975.500
≈ 194 K €
365.745
≈ 72,6 K €
3
2024
1.529.285
≈ 307 K €
926.106
≈ 186 K €
3
2023
1.256.246
≈ 254 K €
725.464
≈ 147 K €
4
2022
514.194
≈ 104 K €
196.894
≈ 39,9 K €
4
2021
724.631
≈ 147 K €
408.957
≈ 83,1 K €
4
2020
926.727
≈ 192 K €
505.995
≈ 105 K €
4
2019
642.734
≈ 135 K €
284.733
≈ 60 K €
4
2018
704.925
≈ 151 K €
421.207
≈ 90,5 K €
4
2017
273.275
≈ 59,8 K €
105.832
≈ 23,2 K €
4
2016
184.709
≈ 41,1 K €
22.062
≈ 4,91 K €
5
2015
816.027
≈ 184 K €
586.432
≈ 132 K €
4
2014
373.211
≈ 84 K €
193.294
≈ 43,5 K €
4
2013
384.033
≈ 86,9 K €
238.519
≈ 54 K €
2
2012
458.491
≈ 103 K €
318.242
≈ 71,4 K €
3

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

37,5%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

1,56

Rotația activelor

1,31

Cifră de afaceri / angajat

325 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2010-09-30—

Întrebări frecvente

Cum verific firma A.I.C. K&V SRL după CUI?

Cauți CUI 27433553. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru A.I.C. K&V SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru A.I.C. K&V SRL?

Datele de facturare sunt denumirea A.I.C. K&V SRL, CUI 27433553, nr. Reg. Com. J2010001092166, sediu Sat Pieleşti, Comuna Pieleşti, Dolj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are A.I.C. K&V SRL în 2025?

A.I.C. K&V SRL (CUI 27433553) a avut o marjă de profit net de 37,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).