Înapoi la căutare

RPW LOGISTICS SRL

ActivPlătitor TVA

RPW LOGISTICS SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în sat Orţisoara, județul Timiș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 41.385.852 lei și un profit net de 8.919.339 lei cu 95 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 27306622 · Sănătate financiară

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Timiș #336CAEN 8299 #50

Date Generale

DenumireRPW LOGISTICS SRL
CUI27306622
Nr. Reg. ComerțJ2012001224356
AdresăORTIŞOARA, 1A, Sat Orţisoara, Comuna Orţisoara, Timiş
Cod CAEN principal8299
Data înregistrării22/05/2012
Organ fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
ARSENE CĂTĂLINadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

41,4 mil. RON

vs 44,3 mil. RON

≈ 8,21 mil. €

Profit net (2025)

8,92 mil. RON

vs 11,1 mil. RON

≈ 1,77 mil. €

Capitaluri proprii (2025)

9,4 mil. RON

vs 11,5 mil. RON

≈ 1,87 mil. €

Angajați (2025)

95
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
41.385.852
≈ 8,21 mil. €
8.919.339
≈ 1,77 mil. €
95
2024
44.304.139
≈ 8,91 mil. €
11.058.902
≈ 2,22 mil. €
130
2023
41.307.905
≈ 8,35 mil. €
11.114.212
≈ 2,25 mil. €
130
2022
28.301.230
≈ 5,74 mil. €
4.887.460
≈ 991 K €
138
2021
16.129.665
≈ 3,28 mil. €
3.128.750
≈ 636 K €
97
2020
15.382.998
≈ 3,18 mil. €
3.578.416
≈ 740 K €
120
2019
15.290.025
≈ 3,22 mil. €
3.786.653
≈ 798 K €
120
2018
9.781.558
≈ 2,1 mil. €
2.199.173
≈ 473 K €
116
2017
4.355.813
≈ 954 K €
1.313.696
≈ 288 K €
60
2016
1.958.666
≈ 436 K €
349.551
≈ 77,8 K €
20
2015
1.589.675
≈ 358 K €
479.366
≈ 108 K €
7
2014
1.377.415
≈ 310 K €
371.107
≈ 83,5 K €
7
2013
1.172.250
≈ 265 K €
192.489
≈ 43,6 K €
6
2012
1.312.230
≈ 294 K €
115.837
≈ 26 K €
6

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

21,6%

Randament capital propriu (ROE)

94,9%

Lichiditate curentă

1,64

Rotația activelor

1,9

Cifră de afaceri / angajat

436 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2010-08-25—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RPW LOGISTICS SRL după CUI?

Cauți CUI 27306622. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RPW LOGISTICS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RPW LOGISTICS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RPW LOGISTICS SRL, CUI 27306622, nr. Reg. Com. J2012001224356, sediu Sat Orţisoara, Comuna Orţisoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RPW LOGISTICS SRL în 2025?

RPW LOGISTICS SRL (CUI 27306622) a avut o marjă de profit net de 21,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).