Înapoi la căutare

STALEX PR & MEDIA EVENTS SRL

ActivPlătitor TVA

STALEX PR & MEDIA EVENTS SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în Sat Cornu de Jos, Comuna Cornu, Prahova. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 19.724.016 lei și un profit net de 4.035.232 lei cu 2 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 27142961 · Sănătate financiară

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Prahova #634CAEN 6421 #9

Date Generale

DenumireSTALEX PR & MEDIA EVENTS SRL
CUI27142961
Nr. Reg. ComerțJ2010000857298
AdresăB-dul EROILOR, 742, Sat Cornu de Jos, Comuna Cornu, Prahova
Cod CAEN principal6421
Data înregistrării07/07/2010
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Câmpina
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Venituri totale (2025)

26,5 mil. RON

vs 20,1 mil. RON

≈ 5,26 mil. €

Profit net (2025)

14,4 mil. RON

vs 4,04 mil. RON

≈ 2,86 mil. €

Capitaluri proprii (2025)

14,4 mil. RON

vs 4,04 mil. RON

≈ 2,86 mil. €

Angajați (2025)

2
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
26.484.909
≈ 5,26 mil. €
14.402.098
≈ 2,86 mil. €
2
2024
20.072.825
≈ 4,04 mil. €
4.035.232
≈ 811 K €
2
2023
20.885.276
≈ 4,22 mil. €
2.369.050
≈ 479 K €
2
2022
13.637.667
≈ 2,77 mil. €
1.991.559
≈ 404 K €
2
2021
25.235.745
≈ 5,13 mil. €
4.497.631
≈ 914 K €
2
2020
11.638.949
≈ 2,41 mil. €
9.579.952
≈ 1,98 mil. €
2
2019
14.806.203
≈ 3,12 mil. €
9.427.616
≈ 1,99 mil. €
4
2018
5.504.893
≈ 1,18 mil. €
4.711.828
≈ 1,01 mil. €
4
2017
1.873.988
≈ 410 K €
898.235
≈ 197 K €
3
2016
2.428.135
≈ 541 K €
673.066
≈ 150 K €
6
2015
1.465.302
≈ 330 K €
947
≈ 213 €
8
2014
618.218
≈ 139 K €
2.387
≈ 537 €
7
2013
883.526
≈ 200 K €
1.667
≈ 377 €
8
2012
924.146
≈ 207 K €
877
≈ 197 €
8

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

114,2%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

0,21

Rotația activelor

0,18

Cifră de afaceri / angajat

6,3 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2011-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma STALEX PR & MEDIA EVENTS SRL după CUI?

Cauți CUI 27142961. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STALEX PR & MEDIA EVENTS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STALEX PR & MEDIA EVENTS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STALEX PR & MEDIA EVENTS SRL, CUI 27142961, nr. Reg. Com. J2010000857298, sediu Sat Cornu de Jos, Comuna Cornu, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STALEX PR & MEDIA EVENTS SRL în 2025?

STALEX PR & MEDIA EVENTS SRL (CUI 27142961) a avut o marjă de profit net de 114,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).