Înapoi la căutare

TONER SOLUTIONS SRL

ActivPlătitor TVA

TONER SOLUTIONS SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, Timiș. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 250.362 lei și un profit net de 52.089 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 27020700 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Timiș #18795CAEN 4791 #6670

Date Generale

DenumireTONER SOLUTIONS SRL
CUI27020700
Nr. Reg. ComerțJ2010000889350
AdresăRodiei, 5, Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş
Cod CAEN principal4791
Data înregistrării04/06/2010
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 21 octombrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
TANCIU IONUŢadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

178 K RON

vs 250 K RON

≈ 35,4 K €

Profit net (2025)

23,9 K RON

vs 52,1 K RON

≈ 4,74 K €

Capitaluri proprii (2025)

45,5 K RON

vs 52,3 K RON

≈ 9,02 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
178.212
≈ 35,4 K €
23.894
≈ 4,74 K €
1
2024
250.362
≈ 50,3 K €
52.089
≈ 10,5 K €
1
2023
274.922
≈ 55,6 K €
64.728
≈ 13,1 K €
1
2021
434.554
≈ 88,3 K €
108.366
≈ 22 K €
1
2020
409.318
≈ 84,6 K €
84.578
≈ 17,5 K €
2
2019
404.761
≈ 85,3 K €
42.654
≈ 8,99 K €
2
2018
433.706
≈ 93,2 K €
72.605
≈ 15,6 K €
1
2017
364.132
≈ 79,7 K €
65.665
≈ 14,4 K €
1
2016
372.262
≈ 82,9 K €
84.413
≈ 18,8 K €
2
2015
374.029
≈ 84,1 K €
73.848
≈ 16,6 K €
2
2014
419.443
≈ 94,4 K €
73.984
≈ 16,6 K €
2
2013
395.435
≈ 89,5 K €
73.177
≈ 16,6 K €
2
2012
290.131
≈ 65,1 K €
43.960
≈ 9,87 K €
2
2022Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

13,4%

Randament capital propriu (ROE)

52,6%

Lichiditate curentă

1,74

Rotația activelor

1,71

Cifră de afaceri / angajat

178 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2017-06-07—
2010-06-092016-11-17Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma TONER SOLUTIONS SRL după CUI?

Cauți CUI 27020700. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TONER SOLUTIONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TONER SOLUTIONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TONER SOLUTIONS SRL, CUI 27020700, nr. Reg. Com. J2010000889350, sediu Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TONER SOLUTIONS SRL în 2025?

TONER SOLUTIONS SRL (CUI 27020700) a avut o marjă de profit net de 13,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).