Înapoi la căutare

URBAN ADVENTURE SRL

ActivPlătitor TVA

URBAN ADVENTURE SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în București Sectorul 2. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 736.283 lei și profitul net de 184.792 lei cu 1 angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 26478360 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #37151CAEN 9329 #453

Date Generale

DenumireURBAN ADVENTURE SRL
CUI26478360
Nr. Reg. ComerțJ2010001170400
AdresăAUSTRULUI, 1, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Cod CAEN principal9329
Data înregistrării04/02/2010
Organ fiscalAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

736 K RON

vs 480 K RON

≈ 146 K €

Profit net (2025)

185 K RON

vs 116 K RON

≈ 36,7 K €

Capitaluri proprii (2025)

186 K RON

vs 119 K RON

≈ 36,9 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
736.283
≈ 146 K €
184.792
≈ 36,7 K €
1
2024
479.819
≈ 96,5 K €
115.772
≈ 23,3 K €
1
2023
389.951
≈ 78,8 K €
75.855
≈ 15,3 K €
1
2022
322.104
≈ 65,3 K €
139.177
≈ 28,2 K €
1
2021
339.304
≈ 69 K €
132.722
≈ 27 K €
—
2020
290.105
≈ 60 K €
73.068
≈ 15,1 K €
—
2019
297.519
≈ 62,7 K €
47.920
≈ 10,1 K €
—
2018
263.424
≈ 56,6 K €
71.532
≈ 15,4 K €
0
2017
215.550
≈ 47,2 K €
51.753
≈ 11,3 K €
—
2016
232.391
≈ 51,7 K €
51.383
≈ 11,4 K €
—
2015
212.857
≈ 47,9 K €
53.263
≈ 12 K €
—
2014
209.958
≈ 47,2 K €
32.094
≈ 7,22 K €
—
2013
209.090
≈ 47,3 K €
77.345
≈ 17,5 K €
—
2012
142.436
≈ 32 K €
47.681
≈ 10,7 K €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

25,1%

Randament capital propriu (ROE)

99,4%

Lichiditate curentă

1,09

Rotația activelor

1,4

Cifră de afaceri / angajat

736 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2022-01-18—
2010-02-052012-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma URBAN ADVENTURE SRL după CUI?

Cauți CUI 26478360. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru URBAN ADVENTURE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru URBAN ADVENTURE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea URBAN ADVENTURE SRL, CUI 26478360, nr. Reg. Com. J2010001170400, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are URBAN ADVENTURE SRL în 2025?

URBAN ADVENTURE SRL (CUI 26478360) a avut o marjă de profit net de 25,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).