HR FRANCHISING SRL
HR FRANCHISING SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca. În anul 2024 compania a înregistrat o cifră de afaceri de 4.795.355 lei și un profit net de 741.447 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC
CUI: 26219196 · Sănătate financiară
Poziția în top 2025: Cluj #3380CAEN 4740 #86
Date generale
Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!
Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.
Incluse gratuit la revendicare
Administratori și reprezentanți
Sursa: ONRCTVA
Înregistrat în scopuri de TVA
Status ONRC
Funcțiune
Stare
Contribuabil activ
Split TVA
Nu aplică Split TVA
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
3,38 mil. RON
≈ 670 K €
Profit net (2025)
523 K RON
≈ 104 K €
Capitaluri proprii (2025)
523 K RON
≈ 104 K €
Angajați (2025)
2025
3,38 mil. RON
| 2012 | 102 mil. RON | Profit net: 11,5 mil. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 89,9 mil. RON | Profit net: 8,54 mil. RON |
| 2014 | 80,2 mil. RON | Profit net: 10,4 mil. RON |
| 2015 | 78,5 mil. RON | Profit net: 6,04 mil. RON |
| 2016 | 55 mil. RON | Profit net: 4,93 mil. RON |
| 2017 | 17,9 mil. RON | Profit net: 1,61 mil. RON |
| 2018 | 13,8 mil. RON | Profit net: 3,27 mil. RON |
| 2019 | 12,3 mil. RON | Profit net: 1,9 mil. RON |
| 2020 | 10,5 mil. RON | Profit net: 2,54 mil. RON |
| 2021 | 10,6 mil. RON | Profit net: 2,13 mil. RON |
| 2022 | 10,2 mil. RON | Profit net: 4,68 mil. RON |
| 2023 | 7,36 mil. RON | Profit net: 515 K RON |
| 2024 | 4,8 mil. RON | Profit net: 741 K RON |
| 2025 | 3,38 mil. RON | Profit net: 523 K RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3.375.810 ≈ 670 K € | 522.806 ≈ 104 K € | 53 |
| 2024 | 4.795.355 ≈ 964 K € | 741.447 ≈ 149 K € | 0 |
| 2023 | 7.359.692 ≈ 1,49 mil. € | 514.609 ≈ 104 K € | 71 |
| 2022 | 10.177.080 ≈ 2,06 mil. € | 4.678.513 ≈ 949 K € | 93 |
| 2021 | 10.620.529 ≈ 2,16 mil. € | 2.131.988 ≈ 433 K € | 105 |
| 2020 | 10.487.329 ≈ 2,17 mil. € | 2.543.158 ≈ 526 K € | 119 |
| 2019 | 12.299.870 ≈ 2,59 mil. € | 1.895.501 ≈ 399 K € | 142 |
| 2018 | 13.787.045 ≈ 2,96 mil. € | 3.265.858 ≈ 702 K € | 182 |
| 2017 | 17.886.912 ≈ 3,92 mil. € | 1.612.716 ≈ 353 K € | 203 |
| 2016 | 55.040.789 ≈ 12,3 mil. € | 4.926.517 ≈ 1,1 mil. € | 374 |
| 2015 | 78.541.753 ≈ 17,7 mil. € | 6.040.896 ≈ 1,36 mil. € | 560 |
| 2014 | 80.152.341 ≈ 18 mil. € | 10.368.600 ≈ 2,33 mil. € | 515 |
| 2013 | 89.907.617 ≈ 20,3 mil. € | 8.544.003 ≈ 1,93 mil. € | 516 |
| 2012 | 102.270.244 ≈ 23 mil. € | 11.544.679 ≈ 2,59 mil. € | 469 |
Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Indicatori financiari 2025
Marjă profit net
15,5%
Randament capital propriu (ROE)
100%
Lichiditate curentă
1,53
Rotația activelor
2,23
Cifră de afaceri / angajat
63,7 K RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
La aceeași adresă
Firme cu administratori comuni
- HOME CONSTRUCT SRL
Administrator comun: FODOR SILVIA MARTA
- HOME DECOSTYLE SRL
Administrator comun: FODOR SILVIA MARTA
- HOME STYLE&DECO SRL
Administrator comun: FODOR SILVIA MARTA
- I BELIEVE S.R.L.
Administrator comun: FODOR SILVIA MARTA
- MP RENTALS S.R.L.
Administrator comun: FODOR SILVIA MARTA
- TERRA NOVA ESTATES S.R.L.
Administrator comun: FODOR SILVIA MARTA
- BAR 13 S.R.L.
Administrator comun: FODOR SILVIA MARTA
- EURO GSM 2000 SRL
Administrator comun: FODOR SILVIA MARTA
Perioade TVA
| De la | Până la | Detalii |
|---|---|---|
| 2009-11-19 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma HR FRANCHISING SRL după CUI?
Cauți CUI 26219196. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HR FRANCHISING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru HR FRANCHISING SRL?
Datele de facturare sunt denumirea HR FRANCHISING SRL, CUI 26219196, nr. Reg. Com. J2009002167124, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are HR FRANCHISING SRL în 2025?
HR FRANCHISING SRL (CUI 26219196) a avut o marjă de profit net de 15,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).