Înapoi la căutare

PROTECT STYLE SRL

Activ

PROTECT STYLE SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în Răcari, județul Dâmbovița. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 225.312 lei și un profit net de 26.023 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 25943025 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Dâmbovița #5769CAEN 4712 #2281

Date Generale

DenumirePROTECT STYLE SRL
CUI25943025
Nr. Reg. ComerțJ2009000563155
AdresăStr. N. POPESCU RĂCĂREANU, 6, Loc. Răcari, Oraş Răcari, Dâmboviţa
Cod CAEN principal4712
Coduri CAEN autorizate4690471247714772477547764778
Data înregistrării26/08/2009
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Titu
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

225 K RON

vs 222 K RON

≈ 44,7 K €

Profit net (2025)

26 K RON

vs 33,6 K RON

≈ 5,17 K €

Capitaluri proprii (2025)

59,2 K RON

vs 70,4 K RON

≈ 11,7 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
225.312
≈ 44,7 K €
26.023
≈ 5,17 K €
1
2024
222.371
≈ 44,7 K €
33.563
≈ 6,75 K €
1
2023
213.063
≈ 43,1 K €
20.454
≈ 4,14 K €
1
2022
231.831
≈ 47 K €
35.962
≈ 7,29 K €
2
2021
187.640
≈ 38,1 K €
14.935
≈ 3,04 K €
1
2020
164.817
≈ 34,1 K €
4.800
≈ 992 €
1
2019
168.793
≈ 35,6 K €
8.764
≈ 1,85 K €
1
2018
152.591
≈ 32,8 K €
4.738
≈ 1,02 K €
1
2017
153.445
≈ 33,6 K €
20.271
≈ 4,44 K €
1
2016
131.296
≈ 29,2 K €
27.085
≈ 6,03 K €
1
2015
96.974
≈ 21,8 K €
22.350
≈ 5,03 K €
1
2014
57.358
≈ 12,9 K €
2.870
≈ 646 €
1
2013
45.104
≈ 10,2 K €
-1.045
≈ -236 €
1
2012
33.794
≈ 7,58 K €
-4.228
≈ -949 €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

11,5%

Randament capital propriu (ROE)

44%

Lichiditate curentă

4,72

Rotația activelor

3

Cifră de afaceri / angajat

225 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2009-09-042014-04-17Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma PROTECT STYLE SRL după CUI?

Cauți CUI 25943025. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PROTECT STYLE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PROTECT STYLE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PROTECT STYLE SRL, CUI 25943025, nr. Reg. Com. J2009000563155, sediu Loc. Răcari, Oraş Răcari, Dâmboviţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PROTECT STYLE SRL în 2025?

PROTECT STYLE SRL (CUI 25943025) a avut o marjă de profit net de 11,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).