Înapoi la căutare

R&V FINANCIAL SERVICES IFN S.R.L.

ActivPlătitor TVA

R&V FINANCIAL SERVICES IFN S.R.L. este o entitate înființată în anul 2009 cu sediul în municipiul Slatina. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.492.665 lei și un profit net de 713.767 lei cu 3 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 25582427 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Olt #1451CAEN 6492 #293

Date Generale

DenumireR&V FINANCIAL SERVICES IFN S.R.L.
CUI25582427
Nr. Reg. ComerțJ2009000339280
AdresăStr. CIREAŞOV, Municipiul Slatina, Olt
Cod CAEN principal6492
Data înregistrării21/05/2009
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
VITAN ALIN-IONUŢadministrator
ROIBU GEORGE-FLORINadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1.3M RON

vs 1.5M RON

≈ 256K €

Profit net (2025)

555K RON

vs 714K RON

≈ 110K €

Capitaluri proprii (2025)

999K RON

vs 714K RON

≈ 198K €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.288.223
≈ 256K €
554.785
≈ 110K €
4
2024
1.492.665
≈ 300K €
713.767
≈ 143K €
3
2023
1.896.055
≈ 383K €
1.005.173
≈ 203K €
1
2022
3.295.354
≈ 668K €
2.516.183
≈ 510K €
1
2021
1.906.607
≈ 387K €
1.442.040
≈ 293K €
1
2020
1.786.643
≈ 369K €
886.068
≈ 183K €
2
2019
1.043.443
≈ 220K €
568.494
≈ 120K €
3
2018
417.077
≈ 90K €
199.209
≈ 43K €
2
2017
378.679
≈ 83K €
203.856
≈ 45K €
1
2016
131.912
≈ 29K €
14.349
≈ 3K €
1
2015
160.475
≈ 36K €
120.346
≈ 27K €
1
2014
142.380
≈ 32K €
92.618
≈ 21K €
1
2013
150.500
≈ 34K €
69.752
≈ 16K €
—
2012
111.516
≈ 25K €
46.888
≈ 11K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

43,1%

Randament capital propriu (ROE)

55,5%

Lichiditate curentă

1,89

Rotația activelor

0,63

Cifră de afaceri / angajat

322K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2018-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma R&V FINANCIAL SERVICES IFN S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 25582427. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru R&V FINANCIAL SERVICES IFN S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru R&V FINANCIAL SERVICES IFN S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea R&V FINANCIAL SERVICES IFN S.R.L., CUI 25582427, nr. Reg. Com. J2009000339280, sediu Municipiul Slatina, Olt.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are R&V FINANCIAL SERVICES IFN S.R.L. în 2025?

R&V FINANCIAL SERVICES IFN S.R.L. (CUI 25582427) a avut o marjă de profit net de 43,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).