Înapoi la căutare

FAN COURIER SECURITY SRL

ActivPlătitor TVA

FAN COURIER SECURITY SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în București Sectorul 2. În anul 2024 compania a înregistrat o cifră de afaceri de 670.000 lei și un profit net de 34.949 lei cu 5 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 25391842 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #41315CAEN 8001 #403

Date Generale

DenumireFAN COURIER SECURITY SRL
CUI25391842
Nr. Reg. ComerțJ2009004390405
AdresăŞos. FABRICA DE GLUCOZĂ, 11C, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Cod CAEN principal8001
Coduri CAEN autorizate4941782078308010
Data înregistrării02/04/2009
Organ fiscalAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
MIHAI ADRIANadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

600K RON

vs 670K RON

≈ 119K €

Profit net (2025)

102K RON

vs 35K RON

≈ 20K €

Capitaluri proprii (2025)

103K RON

vs 940K RON

≈ 20K €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
600.000
≈ 119K €
102.355
≈ 20K €
3
2024
670.000
≈ 135K €
34.949
≈ 7K €
5
2023
600.000
≈ 121K €
129.275
≈ 26K €
5
2022
600.000
≈ 122K €
91.016
≈ 18K €
5
2021
1.100.000
≈ 224K €
61.563
≈ 13K €
12
2020
1.660.000
≈ 343K €
22.110
≈ 5K €
24
2019
1.560.368
≈ 329K €
73.643
≈ 16K €
25
2018
1.260.000
≈ 271K €
62.056
≈ 13K €
21
2017
1.150.000
≈ 252K €
96.614
≈ 21K €
19
2016
905.000
≈ 202K €
43.139
≈ 10K €
18
2015
840.000
≈ 189K €
55.816
≈ 13K €
15
2014
840.000
≈ 189K €
126.206
≈ 28K €
16
2013
720.000
≈ 163K €
62.772
≈ 14K €
16
2012
600.000
≈ 135K €
20.793
≈ 5K €
20

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

17,1%

Randament capital propriu (ROE)

99,8%

Lichiditate curentă

1,1

Rotația activelor

0,57

Cifră de afaceri / angajat

200K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2009-04-06—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FAN COURIER SECURITY SRL după CUI?

Cauți CUI 25391842. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FAN COURIER SECURITY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FAN COURIER SECURITY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FAN COURIER SECURITY SRL, CUI 25391842, nr. Reg. Com. J2009004390405, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FAN COURIER SECURITY SRL în 2025?

FAN COURIER SECURITY SRL (CUI 25391842) a avut o marjă de profit net de 17,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).