Înapoi la căutare

CISO SRL

Activ

CISO SRL este o societate cu sediul în Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiș, înființată în anul 1992. Cifra de afaceri în anul 2025 a fost de 30.000 lei, iar profitul net a fost de 8781 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 2489680 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Timiș #28137CAEN 6820 #12492

Date Generale

DenumireCISO SRL
CUI2489680
Nr. Reg. ComerțJ35/2883/1992
AdresăPrimăverii, 131, Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiş
Cod CAEN principal6820
Coduri CAEN autorizate68206831
Data înregistrării20/07/1992
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
BUMBAR VIORICAadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

30 K RON

vs 24 K RON

≈ 5,95 K €

Profit net (2025)

8,78 K RON

vs 9,29 K RON

≈ 1,74 K €

Capitaluri proprii (2025)

9,16 K RON

vs 9,66 K RON

≈ 1,82 K €

Angajați (2025)

—
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
30.000
≈ 5,95 K €
8.781
≈ 1,74 K €
—
2024
24.000
≈ 4,82 K €
9.286
≈ 1,87 K €
—
2023
24.000
≈ 4,85 K €
8.024
≈ 1,62 K €
—
2022
16.800
≈ 3,41 K €
5.626
≈ 1,14 K €
—
2021
16.800
≈ 3,41 K €
4.318
≈ 878 €
—
2020
16.800
≈ 3,47 K €
5.477
≈ 1,13 K €
—
2019
16.800
≈ 3,54 K €
11.301
≈ 2,38 K €
—
2018
16.800
≈ 3,61 K €
12.627
≈ 2,71 K €
—
2017
14.400
≈ 3,15 K €
10.171
≈ 2,23 K €
—
2016
16.800
≈ 3,74 K €
14.612
≈ 3,25 K €
—
2015
16.800
≈ 3,78 K €
9.013
≈ 2,03 K €
—
2014
21.800
≈ 4,9 K €
12.054
≈ 2,71 K €
0
2013
36.780
≈ 8,32 K €
18.518
≈ 4,19 K €
—
2012
43.288
≈ 9,71 K €
12.139
≈ 2,72 K €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

29,3%

Randament capital propriu (ROE)

95,9%

Lichiditate curentă

4,33

Rotația activelor

2,73

Cifră de afaceri / angajat

—

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
1993-07-012020-10-27Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma CISO SRL după CUI?

Cauți CUI 2489680. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CISO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CISO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CISO SRL, CUI 2489680, nr. Reg. Com. J35/2883/1992, sediu Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CISO SRL în 2025?

CISO SRL (CUI 2489680) a avut o marjă de profit net de 29,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).