Înapoi la căutare

CONTIS CONTROL AND TESTING INDUSTRIAL SERVICES SRL

ActivPlătitor TVA

CONTIS CONTROL AND TESTING INDUSTRIAL SERVICES SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în municipiul Satu Mare. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 693.094 lei și un profit net de 120.438 lei cu 4 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 24852484 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Satu Mare #2761CAEN 7120 #674

Date Generale

DenumireCONTIS CONTROL AND TESTING INDUSTRIAL SERVICES SRL
CUI24852484
Nr. Reg. ComerțJ2008001555303
AdresăMAHATMA GANDHI, 15, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
Cod CAEN principal7120
Coduri CAEN autorizate71127120
Data înregistrării10/12/2008
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

693 K RON

vs 737 K RON

≈ 138 K €

Profit net (2025)

120 K RON

vs 154 K RON

≈ 23,9 K €

Capitaluri proprii (2025)

131 K RON

vs 251 K RON

≈ 25,9 K €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
693.094
≈ 138 K €
120.438
≈ 23,9 K €
4
2024
736.878
≈ 148 K €
154.267
≈ 31 K €
3
2023
697.476
≈ 141 K €
157.287
≈ 31,8 K €
3
2022
590.047
≈ 120 K €
134.388
≈ 27,3 K €
3
2021
390.816
≈ 79,4 K €
15.944
≈ 3,24 K €
4
2020
429.707
≈ 88,8 K €
101.553
≈ 21 K €
4
2019
457.392
≈ 96,4 K €
77.537
≈ 16,3 K €
4
2018
291.348
≈ 62,6 K €
1.880
≈ 404 €
4
2017
275.951
≈ 60,4 K €
25.937
≈ 5,68 K €
3
2016
253.988
≈ 56,6 K €
43.909
≈ 9,78 K €
2
2015
229.353
≈ 51,6 K €
14.396
≈ 3,24 K €
2
2014
280.543
≈ 63,1 K €
81.786
≈ 18,4 K €
3
2013
288.562
≈ 65,3 K €
134.414
≈ 30,4 K €
3
2012
127.150
≈ 28,5 K €
20.089
≈ 4,51 K €
3

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

17,4%

Randament capital propriu (ROE)

92,2%

Lichiditate curentă

0,8

Rotația activelor

2,29

Cifră de afaceri / angajat

173 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2008-12-12—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONTIS CONTROL AND TESTING INDUSTRIAL SERVICES SRL după CUI?

Cauți CUI 24852484. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONTIS CONTROL AND TESTING INDUSTRIAL SERVICES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONTIS CONTROL AND TESTING INDUSTRIAL SERVICES SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONTIS CONTROL AND TESTING INDUSTRIAL SERVICES SRL, CUI 24852484, nr. Reg. Com. J2008001555303, sediu Municipiul Satu Mare, Satu Mare.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONTIS CONTROL AND TESTING INDUSTRIAL SERVICES SRL în 2025?

CONTIS CONTROL AND TESTING INDUSTRIAL SERVICES SRL (CUI 24852484) a avut o marjă de profit net de 17,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).