Înapoi la căutare

INGDAS SRL

Activ

INGDAS SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în municipiul Iași. Activitatea principală este de tip CAEN 6622 și în anul 2025 a înregistrat o cifră de afaceri de 249.680 lei și un profit net de 188.840 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 24380241 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Iași #13088CAEN 6622 #1010

Date Generale

DenumireINGDAS SRL
CUI24380241
Nr. Reg. ComerțJ2008002563224
AdresăALEXANDRU CEL BUN, 30, Municipiul Iaşi, Iaşi
Cod CAEN principal6622
Coduri CAEN autorizate553066196621662270207711
Data înregistrării26/08/2008
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
AVASILCĂI EDUARDadministrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

250 K RON

vs 204 K RON

≈ 49,6 K €

Profit net (2025)

189 K RON

vs 155 K RON

≈ 37,5 K €

Capitaluri proprii (2025)

189 K RON

vs 155 K RON

≈ 37,5 K €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
249.680
≈ 49,6 K €
188.840
≈ 37,5 K €
0
2024
203.567
≈ 40,9 K €
154.582
≈ 31,1 K €
—
2023
178.583
≈ 36,1 K €
131.083
≈ 26,5 K €
0
2022
145.374
≈ 29,5 K €
135.524
≈ 27,5 K €
—
2021
91.955
≈ 18,7 K €
76.733
≈ 15,6 K €
—
2020
77.777
≈ 16,1 K €
66.104
≈ 13,7 K €
—
2019
106.818
≈ 22,5 K €
95.346
≈ 20,1 K €
—
2018
87.746
≈ 18,9 K €
87.335
≈ 18,8 K €
—
2017
63.011
≈ 13,8 K €
40.987
≈ 8,97 K €
—
2016
63.712
≈ 14,2 K €
48.378
≈ 10,8 K €
—
2015
38.961
≈ 8,77 K €
28.817
≈ 6,48 K €
0
2014
4.752
≈ 1,07 K €
621
≈ 140 €
—
2013
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—
2012
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

75,6%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

15

Rotația activelor

1,23

Cifră de afaceri / angajat

—

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma INGDAS SRL după CUI?

Cauți CUI 24380241. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INGDAS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INGDAS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea INGDAS SRL, CUI 24380241, nr. Reg. Com. J2008002563224, sediu Municipiul Iaşi, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INGDAS SRL în 2025?

INGDAS SRL (CUI 24380241) a avut o marjă de profit net de 75,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).