Înapoi la căutare

SMCE GROUP T&D SRL

ActivPlătitor TVA

SMCE GROUP T&D SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în satul Urechești, comuna Drăguțești, județul Gorj. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 2.133.410 lei și un profit net de 1.398.640 lei cu 2 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 24310319 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Gorj #780CAEN 7112 #1351

Date Generale

DenumireSMCE GROUP T&D SRL
CUI24310319
Nr. Reg. ComerțJ2008000720182
AdresăTrandafirilor, 7, Sat Urecheşti, Comuna Drăguţeşti, Gorj
Cod CAEN principal7112
Coduri CAEN autorizate432146647112
Data înregistrării08/08/2008
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,13 mil. RON

vs 1,32 mil. RON

≈ 423 K €

Profit net (2025)

1,4 mil. RON

vs 894 K RON

≈ 278 K €

Capitaluri proprii (2025)

1,4 mil. RON

vs 894 K RON

≈ 278 K €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.133.410
≈ 423 K €
1.398.640
≈ 278 K €
2
2024
1.324.230
≈ 266 K €
894.009
≈ 180 K €
2
2023
887.567
≈ 179 K €
494.120
≈ 99,9 K €
2
2022
748.581
≈ 152 K €
391.915
≈ 79,5 K €
2
2021
687.912
≈ 140 K €
453.798
≈ 92,2 K €
2
2020
378.484
≈ 78,2 K €
173.663
≈ 35,9 K €
2
2019
1.023.400
≈ 216 K €
425.464
≈ 89,7 K €
3
2018
1.483.817
≈ 319 K €
721.133
≈ 155 K €
3
2017
509.527
≈ 112 K €
267.311
≈ 58,5 K €
4
2016
414.159
≈ 92,2 K €
150.408
≈ 33,5 K €
3
2015
2.000.752
≈ 450 K €
863.477
≈ 194 K €
3
2014
900.592
≈ 203 K €
534.782
≈ 120 K €
5
2013
667.540
≈ 151 K €
321.739
≈ 72,8 K €
2
2012
398.612
≈ 89,5 K €
125.682
≈ 28,2 K €
2

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

65,6%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

5,35

Rotația activelor

1,26

Cifră de afaceri / angajat

1,07 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2009-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SMCE GROUP T&D SRL după CUI?

Cauți CUI 24310319. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SMCE GROUP T&D SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SMCE GROUP T&D SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SMCE GROUP T&D SRL, CUI 24310319, nr. Reg. Com. J2008000720182, sediu Sat Urecheşti, Comuna Drăguţeşti, Gorj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SMCE GROUP T&D SRL în 2025?

SMCE GROUP T&D SRL (CUI 24310319) a avut o marjă de profit net de 65,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).