Înapoi la căutare

YAS ANTO CLEANING SRL

ActivPlătitor TVA

YAS ANTO CLEANING SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în București Sectorul 1. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 256.383 lei și un profit net de 79.240 lei cu 2 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 24090272 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #69927CAEN 8121 #1581

Date Generale

DenumireYAS ANTO CLEANING SRL
CUI24090272
Nr. Reg. ComerțJ40/10997/2008
AdresăDOLOMITULUI, 36, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Cod CAEN principal8121
Coduri CAEN autorizate81108121812281298130
Data înregistrării23/06/2008
Organ fiscalAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
FLOREA ŞTEFANIAadministrator
FLOREA IONUŢadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

256 K RON

vs 207 K RON

≈ 50,9 K €

Profit net (2025)

79,2 K RON

vs 39,6 K RON

≈ 15,7 K €

Capitaluri proprii (2025)

739 K RON

vs 693 K RON

≈ 147 K €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
256.383
≈ 50,9 K €
79.240
≈ 15,7 K €
2
2024
207.191
≈ 41,6 K €
39.645
≈ 7,97 K €
2
2023
157.671
≈ 31,9 K €
72.689
≈ 14,7 K €
1
2022
94.217
≈ 19,1 K €
29.870
≈ 6,06 K €
2
2021
30.836
≈ 6,27 K €
21.151
≈ 4,3 K €
1
2020
126.319
≈ 26,1 K €
100.896
≈ 20,9 K €
1
2019
134.175
≈ 28,3 K €
116.050
≈ 24,5 K €
—
2018
127.457
≈ 27,4 K €
112.099
≈ 24,1 K €
—
2017
105.491
≈ 23,1 K €
91.897
≈ 20,1 K €
—
2016
86.441
≈ 19,2 K €
77.627
≈ 17,3 K €
—
2015
63.600
≈ 14,3 K €
56.726
≈ 12,8 K €
—
2014
63.600
≈ 14,3 K €
56.932
≈ 12,8 K €
—
2013
63.600
≈ 14,4 K €
42.136
≈ 9,54 K €
—
2012
63.139
≈ 14,2 K €
-359
≈ -80,6 €
0

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

30,9%

Randament capital propriu (ROE)

10,7%

Lichiditate curentă

24,77

Rotația activelor

0,33

Cifră de afaceri / angajat

128 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2008-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma YAS ANTO CLEANING SRL după CUI?

Cauți CUI 24090272. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru YAS ANTO CLEANING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru YAS ANTO CLEANING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea YAS ANTO CLEANING SRL, CUI 24090272, nr. Reg. Com. J40/10997/2008, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are YAS ANTO CLEANING SRL în 2025?

YAS ANTO CLEANING SRL (CUI 24090272) a avut o marjă de profit net de 30,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).