Înapoi la căutare

YU TANG GROUP SRL

ActivPlătitor TVA

YU TANG GROUP SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în Sat Fundeni, Comuna Dobroești, Ilfov. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 8.632.568 lei și un profit net de 2.550.285 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 23981758 · Sănătate financiară

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Ilfov #2830CAEN 6820 #543

Date Generale

DenumireYU TANG GROUP SRL
CUI23981758
Nr. Reg. ComerțJ2008001713231
AdresăDRAGONUL ROŞU, 1-10, Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov
Cod CAEN principal6820
Coduri CAEN autorizate55906820
Data înregistrării02/06/2008
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
GUO JIN-HUIadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

6,34 mil. RON

vs 8,63 mil. RON

≈ 1,26 mil. €

Profit net (2025)

1,43 mil. RON

vs 2,55 mil. RON

≈ 284 K €

Capitaluri proprii (2025)

1,43 mil. RON

vs 6,18 mil. RON

≈ 284 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
6.342.262
≈ 1,26 mil. €
1.428.411
≈ 284 K €
1
2024
8.632.568
≈ 1,74 mil. €
2.550.285
≈ 513 K €
1
2023
7.917.443
≈ 1,6 mil. €
2.466.981
≈ 499 K €
2
2022
6.781.614
≈ 1,38 mil. €
1.164.539
≈ 236 K €
1
2021
6.788.892
≈ 1,38 mil. €
702.611
≈ 143 K €
1
2020
7.067.297
≈ 1,46 mil. €
1.722.283
≈ 356 K €
2
2019
7.358.286
≈ 1,55 mil. €
1.744.340
≈ 368 K €
2
2018
10.891.700
≈ 2,34 mil. €
3.253.971
≈ 699 K €
2
2017
12.653.109
≈ 2,77 mil. €
1.997.150
≈ 437 K €
2
2016
11.684.633
≈ 2,6 mil. €
1.407.613
≈ 313 K €
2
2015
14.620.161
≈ 3,29 mil. €
3.477.482
≈ 782 K €
4
2014
12.601.011
≈ 2,84 mil. €
691.656
≈ 156 K €
6
2013
10.400.988
≈ 2,35 mil. €
834.046
≈ 189 K €
6
2012
7.624.944
≈ 1,71 mil. €
-2.701.269
≈ -606 K €
4

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

22,5%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

0,56

Rotația activelor

1,89

Cifră de afaceri / angajat

6,34 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2008-06-04—

Întrebări frecvente

Cum verific firma YU TANG GROUP SRL după CUI?

Cauți CUI 23981758. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru YU TANG GROUP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru YU TANG GROUP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea YU TANG GROUP SRL, CUI 23981758, nr. Reg. Com. J2008001713231, sediu Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are YU TANG GROUP SRL în 2025?

YU TANG GROUP SRL (CUI 23981758) a avut o marjă de profit net de 22,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).