Înapoi la căutare

NICOMI SRL

ActivPlătitor TVA

NICOMI SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Satu Mare. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 43.302.636 lei și un profit net de 3.006.444 lei cu 121 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 2386154 · Sănătate financiară

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Satu Mare #89CAEN 2223 #31

Date Generale

DenumireNICOMI SRL
CUI2386154
Nr. Reg. ComerțJ1991001418301
AdresăLUCIAN BLAGA, 250b, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
Cod CAEN principal2223
Coduri CAEN autorizate2223251243324941
Data înregistrării23/12/1991
Organ fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Satu Mare
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

41,1 mil. RON

vs 43,3 mil. RON

≈ 8,16 mil. €

Profit net (2025)

254 K RON

vs 3,01 mil. RON

≈ 50,5 K €

Capitaluri proprii (2025)

9,46 mil. RON

vs 10,5 mil. RON

≈ 1,88 mil. €

Angajați (2025)

121
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
41.109.026
≈ 8,16 mil. €
254.266
≈ 50,5 K €
121
2024
43.302.636
≈ 8,7 mil. €
3.006.444
≈ 604 K €
121
2023
46.053.227
≈ 9,31 mil. €
3.576.720
≈ 723 K €
121
2022
51.944.182
≈ 10,5 mil. €
4.042.923
≈ 820 K €
120
2021
42.960.752
≈ 8,73 mil. €
1.637.893
≈ 333 K €
119
2020
32.292.581
≈ 6,68 mil. €
498.267
≈ 103 K €
113
2019
31.630.123
≈ 6,67 mil. €
211.157
≈ 44,5 K €
113
2018
29.094.767
≈ 6,25 mil. €
49.266
≈ 10,6 K €
109
2017
26.015.622
≈ 5,7 mil. €
43.558
≈ 9,54 K €
96
2016
22.152.008
≈ 4,93 mil. €
40.950
≈ 9,12 K €
87
2015
23.443.249
≈ 5,27 mil. €
164.390
≈ 37 K €
81
2014
21.673.246
≈ 4,88 mil. €
743.097
≈ 167 K €
81
2013
17.440.521
≈ 3,95 mil. €
380.935
≈ 86,2 K €
81
2012
15.447.669
≈ 3,47 mil. €
624.135
≈ 140 K €
61

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

0,6%

Randament capital propriu (ROE)

2,7%

Lichiditate curentă

0,68

Rotația activelor

2,16

Cifră de afaceri / angajat

340 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
1993-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NICOMI SRL după CUI?

Cauți CUI 2386154. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NICOMI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NICOMI SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NICOMI SRL, CUI 2386154, nr. Reg. Com. J1991001418301, sediu Municipiul Satu Mare, Satu Mare.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NICOMI SRL în 2025?

NICOMI SRL (CUI 2386154) a avut o marjă de profit net de 0,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).