Înapoi la căutare

PERENO SRL

Radiată

CUI: 23616175 · Sănătate financiară

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2024: Bihor #416CAEN 3230 #4

Date generale

DenumirePERENO SRL
CUI23616175
Nr. Reg. ComerțJ05/905/2008
AdresăStr. GUTENBERG, 24, Municipiul Oradea, Bihor
Cod CAEN principal3230
Data înregistrării28/03/2008
Organ fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bihor
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 7 noiembrie 2026

Administratori și reprezentanți

Sursa: ONRC
M**** G*****administrator

TVA

Neînregistrat TVA

Status ONRC

Radiată

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2024)

21,6 mil. RON

vs 21,1 mil. RON

≈ 4,34 mil. €

Profit net (2024)

3,51 mil. RON

vs 270 K RON

≈ 706 K €

Capitaluri proprii (2024)

6,41 mil. RON

vs 2,9 mil. RON

≈ 1,29 mil. €

Angajați (2024)

253

2024

21,6 mil. RON

+2%față de 2023Profit net3,51 mil. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20129,51 mil. RONProfit net: 995 K RON
201310 mil. RONProfit net: 1,22 mil. RON
20149,87 mil. RONProfit net: 1,04 mil. RON
20158,93 mil. RONProfit net: 655 K RON
20169,77 mil. RONProfit net: 615 K RON
201712,7 mil. RONProfit net: 1,01 mil. RON
201814,6 mil. RONProfit net: 352 K RON
201916,1 mil. RONProfit net: 244 K RON
202013,7 mil. RONProfit net: 497 K RON
202113,8 mil. RONProfit net: 93,7 K RON
202223,9 mil. RONProfit net: 945 K RON
202321,1 mil. RONProfit net: 270 K RON
202421,6 mil. RONProfit net: 3,51 mil. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2024
21.592.124
≈ 4,34 mil. €
3.510.606
≈ 706 K €
253
2023
21.114.482
≈ 4,27 mil. €
269.595
≈ 54,5 K €
272
2022
23.879.736
≈ 4,84 mil. €
944.711
≈ 192 K €
302
2021
13.768.615
≈ 2,8 mil. €
93.701
≈ 19 K €
258
2020
13.673.249
≈ 2,83 mil. €
497.482
≈ 103 K €
291
2019
16.097.043
≈ 3,39 mil. €
244.083
≈ 51,4 K €
316
2018
14.610.532
≈ 3,14 mil. €
351.981
≈ 75,6 K €
271
2017
12.749.902
≈ 2,79 mil. €
1.005.914
≈ 220 K €
237
2016
9.769.572
≈ 2,18 mil. €
615.228
≈ 137 K €
219
2015
8.927.030
≈ 2,01 mil. €
655.182
≈ 147 K €
212
2014
9.873.639
≈ 2,22 mil. €
1.038.010
≈ 234 K €
221
2013
10.010.577
≈ 2,27 mil. €
1.219.409
≈ 276 K €
248
2012
9.508.900
≈ 2,13 mil. €
994.889
≈ 223 K €
248
2025Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 20 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2024

Marjă profit net

16,3%

Randament capital propriu (ROE)

54,8%

Lichiditate curentă

3,84

Rotația activelor

2,5

Cifră de afaceri / angajat

85,3 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2008-04-032026-02-01Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma PERENO SRL după CUI?

Cauți CUI 23616175. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PERENO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PERENO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PERENO SRL, CUI 23616175, nr. Reg. Com. J05/905/2008, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PERENO SRL în 2024?

PERENO SRL (CUI 23616175) a avut o marjă de profit net de 16,3% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).