Înapoi la căutare

PROVLADIO SRL

ActivPlătitor TVA

PROVLADIO SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în Municipiul Râmnicu Vâlcea. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 249.427 lei și un profit net de 98.530 lei cu un număr de 1 angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 23425701 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Vâlcea #4431CAEN 7111 #2405

Date Generale

DenumirePROVLADIO SRL
CUI23425701
Nr. Reg. ComerțJ2008000283388
AdresăBRADULUI, 3, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Cod CAEN principal7111
Coduri CAEN autorizate711171127499
Data înregistrării04/03/2008
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

249 K RON

vs 186 K RON

≈ 49,5 K €

Profit net (2025)

98,5 K RON

vs 17,2 K RON

≈ 19,6 K €

Capitaluri proprii (2025)

129 K RON

vs 75,6 K RON

≈ 25,6 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
249.427
≈ 49,5 K €
98.530
≈ 19,6 K €
1
2024
186.354
≈ 37,5 K €
17.164
≈ 3,45 K €
1
2023
277.441
≈ 56,1 K €
92.634
≈ 18,7 K €
2
2022
193.159
≈ 39,2 K €
29.562
≈ 5,99 K €
2
2021
280.173
≈ 56,9 K €
75.626
≈ 15,4 K €
4
2020
254.341
≈ 52,6 K €
85.599
≈ 17,7 K €
4
2019
394.464
≈ 83,1 K €
164.771
≈ 34,7 K €
3
2018
467.360
≈ 100 K €
295.719
≈ 63,5 K €
3
2017
180.173
≈ 39,4 K €
76.115
≈ 16,7 K €
2
2016
197.899
≈ 44,1 K €
108.469
≈ 24,2 K €
1
2015
33.996
≈ 7,65 K €
14.050
≈ 3,16 K €
—
2014
10.401
≈ 2,34 K €
5.053
≈ 1,14 K €
1
2013
8.407
≈ 1,9 K €
607
≈ 137 €
0
2012
9.411
≈ 2,11 K €
250
≈ 56,1 €
—

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

39,5%

Randament capital propriu (ROE)

76,4%

Lichiditate curentă

7,93

Rotația activelor

1,73

Cifră de afaceri / angajat

249 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2011-06-03—
2008-03-052010-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma PROVLADIO SRL după CUI?

Cauți CUI 23425701. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PROVLADIO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PROVLADIO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PROVLADIO SRL, CUI 23425701, nr. Reg. Com. J2008000283388, sediu Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PROVLADIO SRL în 2025?

PROVLADIO SRL (CUI 23425701) a avut o marjă de profit net de 39,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).