Înapoi la căutare

LARA SISTEM SOLUTIONS SRL

ActivPlătitor TVA

LARA SISTEM SOLUTIONS SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în București Sectorul 4. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 252.626 lei și un profit net de 74.417 lei cu un angajat.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 22915543 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #70485CAEN 7022 #3676

Date Generale

DenumireLARA SISTEM SOLUTIONS SRL
CUI22915543
Nr. Reg. ComerțJ40/23326/2007
AdresăCOLONEL COSTESCU GHEORGHE, 3, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Cod CAEN principal7022
Data înregistrării12/12/2007
Organ fiscalAdministraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
CIUHU LAURA MIHAELAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

253 K RON

≈ 50,1 K €

Profit net (2025)

74,4 K RON

vs -132 K RON

≈ 14,8 K €

Capitaluri proprii (2025)

74,7 K RON

vs 28 K RON

≈ 14,8 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
252.626
≈ 50,1 K €
74.417
≈ 14,8 K €
1
2024
—
-132.379
≈ -26,6 K €
1
2023
161.708
≈ 32,7 K €
22.772
≈ 4,6 K €
1
2022
294.355
≈ 59,7 K €
137.340
≈ 27,8 K €
1
2021
288.892
≈ 58,7 K €
44.656
≈ 9,08 K €
1
2020
280.178
≈ 57,9 K €
38.696
≈ 8 K €
1
2019
500.081
≈ 105 K €
82.150
≈ 17,3 K €
2
2018
1.252.444
≈ 269 K €
410.852
≈ 88,3 K €
3
2017
414.935
≈ 90,8 K €
6.925
≈ 1,52 K €
5
2016
429.159
≈ 95,6 K €
5.204
≈ 1,16 K €
9
2015
759.911
≈ 171 K €
104.414
≈ 23,5 K €
12
2014
1.008.051
≈ 227 K €
108.980
≈ 24,5 K €
13
2013
2.031.227
≈ 460 K €
904.015
≈ 205 K €
10
2012
643.964
≈ 145 K €
261.353
≈ 58,7 K €
4

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

29,5%

Randament capital propriu (ROE)

99,6%

Lichiditate curentă

1,16

Rotația activelor

0,84

Cifră de afaceri / angajat

253 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2007-12-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LARA SISTEM SOLUTIONS SRL după CUI?

Cauți CUI 22915543. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LARA SISTEM SOLUTIONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LARA SISTEM SOLUTIONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LARA SISTEM SOLUTIONS SRL, CUI 22915543, nr. Reg. Com. J40/23326/2007, sediu Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LARA SISTEM SOLUTIONS SRL în 2025?

LARA SISTEM SOLUTIONS SRL (CUI 22915543) a avut o marjă de profit net de 29,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).