Înapoi la căutare

ACECONT SRL

ActivPlătitor TVA

ACECONT SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în sat Florești, comuna Florești, județul Cluj. Activitatea principală este codul CAEN 6920, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 857.106 lei cu un profit net de 674.513 lei și 3 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 22577370 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Cluj #8947CAEN 6920 #1010

Date Generale

DenumireACECONT SRL
CUI22577370
Nr. Reg. ComerțJ2007004463123
AdresăRĂZOARE, 7 E, Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj
Cod CAEN principal6920
Coduri CAEN autorizate62906920702074998299
Data înregistrării16/10/2007
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
COMAN MIRCEA IOANadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

857 K RON

vs 667 K RON

≈ 170 K €

Profit net (2025)

675 K RON

vs 485 K RON

≈ 134 K €

Capitaluri proprii (2025)

675 K RON

vs 485 K RON

≈ 134 K €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
857.106
≈ 170 K €
674.513
≈ 134 K €
3
2024
666.877
≈ 134 K €
484.738
≈ 97,4 K €
3
2023
599.220
≈ 121 K €
464.263
≈ 93,9 K €
3
2022
438.282
≈ 88,9 K €
343.759
≈ 69,7 K €
3
2021
325.406
≈ 66,1 K €
237.053
≈ 48,2 K €
2
2020
267.685
≈ 55,3 K €
144.769
≈ 29,9 K €
2
2019
216.237
≈ 45,6 K €
110.774
≈ 23,3 K €
2
2018
159.921
≈ 34,4 K €
81.260
≈ 17,5 K €
2
2017
117.335
≈ 25,7 K €
46.264
≈ 10,1 K €
2
2016
72.007
≈ 16 K €
-830
≈ -185 €
2
2015
62.364
≈ 14 K €
7.685
≈ 1,73 K €
2
2014
40.640
≈ 9,14 K €
-1.953
≈ -439 €
2
2013
43.390
≈ 9,82 K €
829
≈ 188 €
1
2012
38.855
≈ 8,72 K €
3.014
≈ 676 €
1

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

78,7%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

13,29

Rotația activelor

1,16

Cifră de afaceri / angajat

286 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2008-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ACECONT SRL după CUI?

Cauți CUI 22577370. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ACECONT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ACECONT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ACECONT SRL, CUI 22577370, nr. Reg. Com. J2007004463123, sediu Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ACECONT SRL în 2025?

ACECONT SRL (CUI 22577370) a avut o marjă de profit net de 78,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).