Înapoi la căutare

ENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L.

ActivPlătitor TVA

ENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L. este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în satul Negoiești, comuna Brazi, județul Prahova. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 61.221.216 lei și un profit net de 10.533.324 lei cu 98 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 22213107 · Sănătate financiară

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Prahova #164CAEN 0910 #15

Date Generale

DenumireENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L.
CUI22213107
Nr. Reg. ComerțJ2007001942290
AdresăPIATRA CRAIULUI, 7, Sat Negoieşti, Comuna Brazi, Prahova
Cod CAEN principal910
Data înregistrării03/08/2007
Organ fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Prahova
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
MOGOȘ VASILEadministrator
JOHN DAVID SCHMITZadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

61,2 mil. RON

vs 64,1 mil. RON

≈ 12,2 mil. €

Profit net (2025)

10,5 mil. RON

vs 14,5 mil. RON

≈ 2,09 mil. €

Capitaluri proprii (2025)

38,6 mil. RON

vs 40,2 mil. RON

≈ 7,66 mil. €

Angajați (2025)

98
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
61.221.216
≈ 12,2 mil. €
10.533.324
≈ 2,09 mil. €
98
2024
64.125.320
≈ 12,9 mil. €
14.510.417
≈ 2,92 mil. €
96
2023
71.500.333
≈ 14,5 mil. €
17.062.670
≈ 3,45 mil. €
94
2022
63.809.353
≈ 12,9 mil. €
14.596.196
≈ 2,96 mil. €
96
2021
52.180.305
≈ 10,6 mil. €
7.677.899
≈ 1,56 mil. €
102
2020
52.947.153
≈ 10,9 mil. €
9.666.008
≈ 2 mil. €
102
2019
62.150.423
≈ 13,1 mil. €
11.009.372
≈ 2,32 mil. €
113
2018
61.946.612
≈ 13,3 mil. €
10.025.092
≈ 2,15 mil. €
113
2017
61.352.775
≈ 13,4 mil. €
9.807.055
≈ 2,15 mil. €
124
2016
52.271.482
≈ 11,6 mil. €
1.776.246
≈ 396 K €
153
2015
61.827.457
≈ 13,9 mil. €
3.386.237
≈ 762 K €
197
2014
85.410.530
≈ 19,2 mil. €
10.856.014
≈ 2,44 mil. €
217
2013
102.351.510
≈ 23,2 mil. €
13.040.961
≈ 2,95 mil. €
246
2012
93.626.415
≈ 21 mil. €
6.707.350
≈ 1,51 mil. €
281

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

17,2%

Randament capital propriu (ROE)

27,3%

Lichiditate curentă

6,21

Rotația activelor

1,36

Cifră de afaceri / angajat

625 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2007-08-07—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 22213107. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L., CUI 22213107, nr. Reg. Com. J2007001942290, sediu Sat Negoieşti, Comuna Brazi, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L. în 2025?

ENDURANCE LIFT SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 22213107) a avut o marjă de profit net de 17,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).