Înapoi la căutare

FORTIS ACCOUNTING SRL

ActivPlătitor TVA

FORTIS ACCOUNTING SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în municipiul Ploiești. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 359.600 lei și un profit net de 204.965 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 21985249 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Prahova #7812CAEN 6920 #2285

Date Generale

DenumireFORTIS ACCOUNTING SRL
CUI21985249
Nr. Reg. ComerțJ2007001594293
AdresăVESTULUI, 31, Municipiul Ploieşti, Prahova
Cod CAEN principal6920
Data înregistrării22/06/2007
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
LOGHIN CRINAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

419 K RON

vs 360 K RON

≈ 83,2 K €

Profit net (2025)

182 K RON

vs 205 K RON

≈ 36,1 K €

Capitaluri proprii (2025)

182 K RON

vs 205 K RON

≈ 36,2 K €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
419.340
≈ 83,2 K €
182.089
≈ 36,1 K €
0
2024
359.600
≈ 72,3 K €
204.965
≈ 41,2 K €
1
2023
264.250
≈ 53,4 K €
149.009
≈ 30,1 K €
1
2022
271.100
≈ 55 K €
180.633
≈ 36,6 K €
1
2021
212.300
≈ 43,1 K €
123.455
≈ 25,1 K €
1
2020
205.574
≈ 42,5 K €
23.933
≈ 4,95 K €
2
2019
225.810
≈ 47,6 K €
84.855
≈ 17,9 K €
2
2018
230.144
≈ 49,5 K €
106.693
≈ 22,9 K €
3
2017
201.758
≈ 44,2 K €
86.775
≈ 19 K €
3
2016
140.070
≈ 31,2 K €
33.554
≈ 7,47 K €
3
2015
158.965
≈ 35,8 K €
52.603
≈ 11,8 K €
4
2014
152.470
≈ 34,3 K €
11.892
≈ 2,68 K €
5
2013
168.274
≈ 38,1 K €
14.576
≈ 3,3 K €
5
2012
248.868
≈ 55,9 K €
76.376
≈ 17,1 K €
4

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

43,4%

Randament capital propriu (ROE)

99,9%

Lichiditate curentă

1,77

Rotația activelor

1,21

Cifră de afaceri / angajat

—

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2025-01-01—
2007-06-282015-01-29Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma FORTIS ACCOUNTING SRL după CUI?

Cauți CUI 21985249. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FORTIS ACCOUNTING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FORTIS ACCOUNTING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FORTIS ACCOUNTING SRL, CUI 21985249, nr. Reg. Com. J2007001594293, sediu Municipiul Ploieşti, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FORTIS ACCOUNTING SRL în 2025?

FORTIS ACCOUNTING SRL (CUI 21985249) a avut o marjă de profit net de 43,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).