Înapoi la căutare

MONFERRATO SRL

ActivPlătitor TVA

CUI: 21929990 · Sănătate financiară

Poziția în top 2024: Brăila #5178CAEN 6820 #9550

Date Generale

DenumireMONFERRATO SRL
CUI21929990
Nr. Reg. ComerțJ09/547/2007
AdresăStr. COMUNARZI, 9, Municipiul Brăila, Brăila
Cod CAEN principal6820
Data înregistrării14/06/2007
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
BALEGNO DAVIDEadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2024)

86,5 K RON

vs 86,5 K RON

≈ 17,4 K €

Profit net (2024)

59,5 K RON

vs 75,1 K RON

≈ 12 K €

Capitaluri proprii (2024)

927 K RON

vs 809 K RON

≈ 186 K €

Angajați (2024)

—
AnCifră afaceriProfit netAng.
2024
86.545
≈ 17,4 K €
59.484
≈ 12 K €
—
2022
86.545
≈ 17,5 K €
75.060
≈ 15,2 K €
—
2021
86.545
≈ 17,6 K €
85.640
≈ 17,4 K €
0
2020
79.528
≈ 16,4 K €
79.530
≈ 16,4 K €
—
2019
79.528
≈ 16,8 K €
78.405
≈ 16,5 K €
0
2018
79.528
≈ 17,1 K €
68.475
≈ 14,7 K €
—
2017
74.850
≈ 16,4 K €
84.249
≈ 18,4 K €
—
2016
74.850
≈ 16,7 K €
56.525
≈ 12,6 K €
0
2015
74.850
≈ 16,8 K €
66.862
≈ 15 K €
0
2014
61.128
≈ 13,8 K €
50.546
≈ 11,4 K €
—
2013
65.494
≈ 14,8 K €
57.974
≈ 13,1 K €
—
2012
58.220
≈ 13,1 K €
43.356
≈ 9,73 K €
—
2025Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).
2023Nu a depus bilanț pentru acest an (confirmat ANAF).

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2024

Marjă profit net

68,7%

Randament capital propriu (ROE)

6,4%

Lichiditate curentă

0,99

Rotația activelor

0,04

Cifră de afaceri / angajat

—

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2026-05-05—
2019-09-302024-11-04Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2007-06-182019-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma MONFERRATO SRL după CUI?

Cauți CUI 21929990. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MONFERRATO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MONFERRATO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MONFERRATO SRL, CUI 21929990, nr. Reg. Com. J09/547/2007, sediu Municipiul Brăila, Brăila.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MONFERRATO SRL în 2024?

MONFERRATO SRL (CUI 21929990) a avut o marjă de profit net de 68,7% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).