Înapoi la căutare

MRC FIRE SRL

ActivPlătitor TVA

MRC FIRE SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în București Sectorul 4. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 11.389.231 lei și un profit net de 214.894 lei cu 122 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 21895235 · Sănătate financiară

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: București #6382CAEN 8425 #12

Date Generale

DenumireMRC FIRE SRL
CUI21895235
Nr. Reg. ComerțJ2007011119400
AdresăBIBESCU VODĂ, 1, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Cod CAEN principal8425
Coduri CAEN autorizate4321432246184619479174998425
Data înregistrării08/06/2007
Organ fiscalDirecţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 21 octombrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
INEL ROMULUSadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

11,4 mil. RON

vs 9,27 mil. RON

≈ 2,26 mil. €

Profit net (2025)

215 K RON

vs 214 K RON

≈ 42,7 K €

Capitaluri proprii (2025)

216 K RON

vs 216 K RON

≈ 42,9 K €

Angajați (2025)

122
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
11.389.231
≈ 2,26 mil. €
214.894
≈ 42,7 K €
122
2024
9.270.296
≈ 1,86 mil. €
214.318
≈ 43,1 K €
100
2023
7.129.891
≈ 1,44 mil. €
20.112
≈ 4,07 K €
103
2022
6.964.362
≈ 1,41 mil. €
28.060
≈ 5,69 K €
117
2021
6.433.598
≈ 1,31 mil. €
92.154
≈ 18,7 K €
102
2020
6.416.652
≈ 1,33 mil. €
335.731
≈ 69,4 K €
100
2019
5.503.987
≈ 1,16 mil. €
305.675
≈ 64,4 K €
87
2018
4.788.697
≈ 1,03 mil. €
192.086
≈ 41,3 K €
85
2017
3.837.764
≈ 840 K €
21.535
≈ 4,71 K €
72
2016
3.152.687
≈ 702 K €
8.579
≈ 1,91 K €
64
2015
3.246.941
≈ 730 K €
136.135
≈ 30,6 K €
65
2014
2.855.344
≈ 642 K €
-97.069
≈ -21,8 K €
57
2013
3.618.238
≈ 819 K €
121.569
≈ 27,5 K €
63
2012
2.780.321
≈ 624 K €
109.026
≈ 24,5 K €
52

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

1,9%

Randament capital propriu (ROE)

99,4%

Lichiditate curentă

1,05

Rotația activelor

8,52

Cifră de afaceri / angajat

93,4 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2007-06-18—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MRC FIRE SRL după CUI?

Cauți CUI 21895235. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MRC FIRE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MRC FIRE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MRC FIRE SRL, CUI 21895235, nr. Reg. Com. J2007011119400, sediu Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MRC FIRE SRL în 2025?

MRC FIRE SRL (CUI 21895235) a avut o marjă de profit net de 1,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).