Înapoi la căutare

OEHLER-MECANICA SRL

ActivPlătitor TVA

OEHLER-MECANICA SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în satul Mârșa, oraș Avrig, județul Sibiu. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 44.076.668 lei și un profit net de 733.113 lei cu 151 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 21468463 · Sănătate financiară

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Sibiu #206CAEN 2920 #12

Date Generale

DenumireOEHLER-MECANICA SRL
CUI21468463
Nr. Reg. ComerțJ2007000579329
AdresăStr. UZINEI, 1, Sat Mârşa, Oraş Avrig, Sibiu
Cod CAEN principal2920
Data înregistrării28/03/2007
Organ fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Sibiu
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
OPRESCU BOGDAN-IOANadministrator
OEHLER YVONNE FRANKAreprezentant al persoanei juridice

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

38,7 mil. RON

vs 44,1 mil. RON

≈ 7,68 mil. €

Profit net (2025)

-1,54 mil. RON

vs 733 K RON

≈ -305 K €

Capitaluri proprii (2025)

10,6 mil. RON

vs 12,2 mil. RON

≈ 2,11 mil. €

Angajați (2025)

142
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
38.706.528
≈ 7,68 mil. €
-1.535.659
≈ -305 K €
142
2024
44.076.668
≈ 8,86 mil. €
733.113
≈ 147 K €
151
2023
52.045.045
≈ 10,5 mil. €
1.301.523
≈ 263 K €
161
2022
46.259.339
≈ 9,38 mil. €
817.478
≈ 166 K €
158
2021
37.787.362
≈ 7,68 mil. €
352.182
≈ 71,6 K €
160
2020
35.691.990
≈ 7,38 mil. €
1.222.868
≈ 253 K €
156
2019
29.850.751
≈ 6,29 mil. €
163.563
≈ 34,5 K €
153
2018
29.259.297
≈ 6,29 mil. €
827.049
≈ 178 K €
155
2017
27.961.947
≈ 6,12 mil. €
486.115
≈ 106 K €
154
2016
24.440.327
≈ 5,44 mil. €
380.468
≈ 84,7 K €
154
2015
22.752.440
≈ 5,12 mil. €
174.330
≈ 39,2 K €
155
2014
22.628.945
≈ 5,09 mil. €
398.132
≈ 89,6 K €
143
2013
21.828.734
≈ 4,94 mil. €
236.123
≈ 53,4 K €
145
2012
21.484.416
≈ 4,82 mil. €
508.718
≈ 114 K €
143

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

-4%

Randament capital propriu (ROE)

-14,4%

Lichiditate curentă

0,41

Rotația activelor

1,3

Cifră de afaceri / angajat

273 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2007-03-29—

Întrebări frecvente

Cum verific firma OEHLER-MECANICA SRL după CUI?

Cauți CUI 21468463. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru OEHLER-MECANICA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru OEHLER-MECANICA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea OEHLER-MECANICA SRL, CUI 21468463, nr. Reg. Com. J2007000579329, sediu Sat Mârşa, Oraş Avrig, Sibiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are OEHLER-MECANICA SRL în 2025?

OEHLER-MECANICA SRL (CUI 21468463) a avut o marjă de profit net de -4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).