Înapoi la căutare

REMARUL 16 FEBRUARIE SA

ActivPlătitor TVA

REMARUL 16 FEBRUARIE SA este o companie cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înființată în anul 1992. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 106.463.982 lei și un profit net de 11.932.728 lei cu 237 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 201373 · Sănătate financiară

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Poziția în top 2025: Cluj #180CAEN 3020 #9

Date Generale

DenumireREMARUL 16 FEBRUARIE SA
CUI201373
Nr. Reg. ComerțJ1992001591124
AdresăStr. TUDOR VLADIMIRESCU, 2-4, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Cod CAEN principal3020
Data înregistrării01/04/1992
Organ fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Formă juridicăSA
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 21 octombrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
BONTA DAN SILVIUadministrator
LUPAN LILIANA IOANAadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

106 mil. RON

vs 35,2 mil. RON

≈ 21,1 mil. €

Profit net (2025)

11,9 mil. RON

vs 4,97 mil. RON

≈ 2,37 mil. €

Capitaluri proprii (2025)

61,4 mil. RON

vs 49,6 mil. RON

≈ 12,2 mil. €

Angajați (2025)

237
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
106.463.982
≈ 21,1 mil. €
11.932.728
≈ 2,37 mil. €
237
2024
35.177.124
≈ 7,07 mil. €
4.974.671
≈ 1 mil. €
238
2023
49.178.113
≈ 9,94 mil. €
-7.821.641
≈ -1,58 mil. €
235
2022
40.071.274
≈ 8,13 mil. €
-19.273.806
≈ -3,91 mil. €
222
2021
37.634.767
≈ 7,65 mil. €
885.014
≈ 180 K €
237
2020
52.083.629
≈ 10,8 mil. €
-1.036.758
≈ -214 K €
274
2019
54.418.456
≈ 11,5 mil. €
-13.082.171
≈ -2,76 mil. €
293
2018
43.579.235
≈ 9,36 mil. €
-8.629.684
≈ -1,85 mil. €
281
2017
73.505.410
≈ 16,1 mil. €
1.578.784
≈ 346 K €
293
2016
32.729.581
≈ 7,29 mil. €
240.979
≈ 53,7 K €
266
2015
18.698.282
≈ 4,21 mil. €
348.737
≈ 78,5 K €
280
2014
34.482.060
≈ 7,76 mil. €
21.883
≈ 4,92 K €
304
2013
21.687.338
≈ 4,91 mil. €
-5.895.320
≈ -1,33 mil. €
317
2012
35.224.157
≈ 7,9 mil. €
276.041
≈ 61,9 K €
459

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

11,2%

Randament capital propriu (ROE)

19,4%

Lichiditate curentă

0,68

Rotația activelor

0,56

Cifră de afaceri / angajat

449 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma REMARUL 16 FEBRUARIE SA după CUI?

Cauți CUI 201373. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru REMARUL 16 FEBRUARIE SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru REMARUL 16 FEBRUARIE SA?

Datele de facturare sunt denumirea REMARUL 16 FEBRUARIE SA, CUI 201373, nr. Reg. Com. J1992001591124, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are REMARUL 16 FEBRUARIE SA în 2025?

REMARUL 16 FEBRUARIE SA (CUI 201373) a avut o marjă de profit net de 11,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).