Înapoi la căutare

COOK COMMUNICATIONS SRL

ActivPlătitor TVA

COOK COMMUNICATIONS SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în București Sectorul 1. Activitatea principală este codul CAEN 7330 și în anul 2024 a înregistrat o cifră de afaceri de 1.094.268 lei.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 20025425 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: București #33203CAEN 7330 #40

Date Generale

DenumireCOOK COMMUNICATIONS SRL
CUI20025425
Nr. Reg. ComerțJ2006021227400
Adresă ARH. LOUIS BLANC, 18-20, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Cod CAEN principal7330
Data înregistrării19/12/2006
Organ fiscalAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
JOSEPH COOKadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

902 K RON

vs 1,09 mil. RON

≈ 179 K €

Profit net (2025)

128 K RON

vs 250 K RON

≈ 25,5 K €

Capitaluri proprii (2025)

129 K RON

vs 250 K RON

≈ 25,5 K €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
901.788
≈ 179 K €
128.381
≈ 25,5 K €
1
2024
1.094.268
≈ 220 K €
250.203
≈ 50,3 K €
1
2023
1.167.684
≈ 236 K €
382.347
≈ 77,3 K €
1
2022
840.100
≈ 170 K €
194.724
≈ 39,5 K €
1
2021
910.124
≈ 185 K €
266.448
≈ 54,2 K €
1
2020
628.335
≈ 130 K €
167.845
≈ 34,7 K €
1
2019
508.864
≈ 107 K €
51.320
≈ 10,8 K €
1
2018
655.519
≈ 141 K €
144.601
≈ 31,1 K €
1
2017
467.611
≈ 102 K €
92.819
≈ 20,3 K €
1
2016
475.378
≈ 106 K €
90.118
≈ 20,1 K €
1
2015
528.616
≈ 119 K €
138.273
≈ 31,1 K €
1
2014
329.053
≈ 74 K €
58.719
≈ 13,2 K €
2
2013
584.066
≈ 132 K €
128.322
≈ 29 K €
2
2012
724.635
≈ 163 K €
164.791
≈ 37 K €
3

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

14,2%

Randament capital propriu (ROE)

99,8%

Lichiditate curentă

1,51

Rotația activelor

2,44

Cifră de afaceri / angajat

902 K RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2006-12-22—

Întrebări frecvente

Cum verific firma COOK COMMUNICATIONS SRL după CUI?

Cauți CUI 20025425. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COOK COMMUNICATIONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru COOK COMMUNICATIONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea COOK COMMUNICATIONS SRL, CUI 20025425, nr. Reg. Com. J2006021227400, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are COOK COMMUNICATIONS SRL în 2025?

COOK COMMUNICATIONS SRL (CUI 20025425) a avut o marjă de profit net de 14,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).