Înapoi la căutare

MONDASARA SRL

ActivPlătitor TVA

MONDASARA SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în satul Chișoda, comuna Giroc, județul Timiș. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 15.501.533 lei și un profit net de 668.737 lei cu 5 angajați.Rezumat generat automat din date publice ANAF/ONRC

CUI: 19062080 · Sănătate financiară

Poziția în top 2025: Timiș #753CAEN 4690 #489

Date Generale

DenumireMONDASARA SRL
CUI19062080
Nr. Reg. ComerțJ2006003069358
AdresăOITUZ, 15/3, Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş
Cod CAEN principal4690
Coduri CAEN autorizate4332433446904712475252105224
Data înregistrării02/10/2006
Organ fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Formă juridicăSRL
Formă de proprietatePROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Website

Aceasta este firma ta? Revendică-ți site-ul și obține badge-ul Verificat!

Revendică site-ul firmei, obține badge-ul Verificat și apari cu link oficial în loc de o căutare pe Google.

Revendică site-ul

Incluse gratuit la revendicare

Badge VerificatConsimțământ cookieInsignă ANPC (SAL)Verificare vizibilitate AI
Caută pe Google
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 29 septembrie 2026

Administratori & Reprezentanți

Sursa: ONRC
RUSU GHEORGHE IOANadministrator

TVA

Înregistrat în scopuri de TVA

Status ONRC

Funcțiune

Stare

Contribuabil activ

Split TVA

Nu aplică Split TVA

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

15,5 mil. RON

vs 13 mil. RON

≈ 3,08 mil. €

Profit net (2025)

669 K RON

vs 453 K RON

≈ 133 K €

Capitaluri proprii (2025)

669 K RON

vs 453 K RON

≈ 133 K €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
15.501.533
≈ 3,08 mil. €
668.737
≈ 133 K €
5
2024
12.996.094
≈ 2,61 mil. €
452.673
≈ 91 K €
4
2023
11.851.147
≈ 2,4 mil. €
572.183
≈ 116 K €
4
2022
12.770.149
≈ 2,59 mil. €
856.606
≈ 174 K €
4
2021
10.511.777
≈ 2,14 mil. €
902.247
≈ 183 K €
4
2020
6.703.687
≈ 1,39 mil. €
225.230
≈ 46,6 K €
4
2019
6.602.992
≈ 1,39 mil. €
144.935
≈ 30,5 K €
4
2018
6.529.654
≈ 1,4 mil. €
124.649
≈ 26,8 K €
6
2017
6.633.182
≈ 1,45 mil. €
84.226
≈ 18,4 K €
6
2016
4.282.790
≈ 954 K €
46.327
≈ 10,3 K €
7
2015
3.331.750
≈ 750 K €
155.638
≈ 35 K €
5
2014
2.732.996
≈ 615 K €
63.310
≈ 14,2 K €
6
2013
1.758.466
≈ 398 K €
12.123
≈ 2,74 K €
3
2012
1.679.814
≈ 377 K €
32.275
≈ 7,24 K €
3

Sursa: ANAF bilanț · actualizat 16 septembrie 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indicatori financiari 2025

Marjă profit net

4,3%

Randament capital propriu (ROE)

100%

Lichiditate curentă

1,44

Rotația activelor

9,89

Cifră de afaceri / angajat

3,1 mil. RON

Analiză completă multianuală, Altman Z′, tendințe și verdict → Sănătate financiarăPro

Istoric

Perioade TVA

De laPână laDetalii
2006-10-05—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MONDASARA SRL după CUI?

Cauți CUI 19062080. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MONDASARA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MONDASARA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MONDASARA SRL, CUI 19062080, nr. Reg. Com. J2006003069358, sediu Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MONDASARA SRL în 2025?

MONDASARA SRL (CUI 19062080) a avut o marjă de profit net de 4,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).